Õhtuleht ei suuda kollasest mõtlemisest üle olla ja nõuab Kaitseliidu juhilt Mikk Pärnitsa ees vabandamist

Rubriik Eesti On
- Updated
©Uued Uudised
Meediamajad on kaotanud usalduse ja eetika, kuid on väga selle vastu, kui nende töövõtteid kontrollitakse.

Sotsiaalmeedias on naeru tekitanud Õhtulehe arvamustoimetuse järjekordne rumalus: “Kas kaitseliidu juht on presidendi ja Mikk Pärnitsa ees lõpuks vabandanud?”

Õhtuleht leiab nimelt, et kuna Kaitseliidu juht olevat ebakohaselt arvustanud nii vägivallaennetuse auhinnatseremooniat kui ka presidendi roosiaiapidu, siis olevat loogiline vabandada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seda nõuab Õhtuleht, toetudes Riho Ühtegi sõnadele, et „Oleks täna roosiaedagi läinud, kuid peale eilset pole see nagu kohane. Jäägu lilleaia üritused siis mikk pärnitsatele.“

Õhtuleht pole nagu kuulnudki, et justiitsministeerium tühistas Mikk Pärnitsale antud autasu, leides, et kandidaat polnud siiski selleks kõlbulik – miks peaks Riho Ühtegi siis vabandama? Seda ka presidendi ees, kes seda toetas ja oma vastuvõtu seelikus meeste ürituseks muutis.

Riho Ühtegi ei solvanud ju kedagi – ta lihtsalt mainis oma sotsiaalmeediapostituses sõpradele, et jättis roosiaeda minemata ja mis põhjusel. Vabatahtliku kaitseorganisatsiooni juhina ei tohigi ta toetada meeste mandumist kõrgete kontsadeni – nendega pole kaevikus midagi teha.

Õhtuleht aga üritab välja pressida eneserooskamist, mis on neomarksistide viis inimeste alandamiseks. “Ebakohane” oli Kaitseliidu juhi arvamus ehk ainult kõmuväljaande toimetusele.

Mõned kommentaarid:

“Mis seltskond seal õhtulehes olla võib, sinna mu fantaasia ei ulatu. Lootsid vist et kaitseliidu juhataja tuleb ka seelikus roosiaeda väisama? Pole siis ime, et ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes Õhtulehte telliks või loeks.”

“Miks peaks inimene vabandama oma arvamuse eest? See roosiaia üritus on ammu muutunud käputäie mõttekaaslase kogunemiseks.”

“Las president ja Pärnits annavad ta kohtusse, nagu meil tavaks, kui ei tee, nagu teatud isikud soovivad!”

Õhtulehe arvamustoimetus ei näi eriti teravad pliiatsid olevat – ikka üritatakse mingit rumalust välja imeda, kuigi avalik ruum on roppsuu-Pärnitsa paika pannud ja suuresti unustanud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused