Okupatsioonide muuseumis toimuval konverentsil lahatakse orjameelsuse probleemi

Eesti,
- Updated
Markus Järvi, Objektiivi toimetaja

Reedel, 27. oktoobril 2017 algusega kell 13.00 toimub Tallinnas, Okupatsioonide Muuseumis Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) portaali Objektiiv teise aastapäeva tähistamiseks konverents pealkirjaga “Kuidas vabaneda orjameelsusest?”. Lisaks Objektiivi toimetuse liikmetele astuvad konverentsil üles Hardo Pajula, Maarja Vaino ja Jaak Valge.

SAPTK juhatuse liikme Markus Järvi sõnul on orjameelsuse probleemile vaja tõsist tähelepanu osutada, kuna tegu on Eesti ilmselt kõige suurema vaimse haigusega, mis ajab lugematuid siirdeid ühiskonna kõikides kudedes, ent avaldub eriti häbiväärselt meie riigi juhtkonna ja avaliku poliitilise elu tasandil. Konverentsil tehakse selleks esimesed sammud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kui palju kordi oleme me kuulnud, kuidas väike Eesti pingutab rahvusvahelise maine ja erinevate edetabelite nimel jätmaks endast head muljet? Kui palju kordi oleme näinud, kuidas Eesti bürokraatia rakendab ülipüüdlikult ellu iga viimase Brüsselist saabunud kurgi pikkust ja banaani kõverust reguleeriva direktiivi? Kui palju kordi on kõlanud põhjendus, et Eestil tuleb osaleda lääne koalitsiooni vallutussõdades Afganistanis ja Iraagis ainult selle pärast, et meid kaitstaks,” küsib Järvi ja osutab ühtlasi, et poliitilise ladviku pidev jutt sellest, kuidas “me oleme kaitstud” ei ole ühele vabale ja iseseisvale riigile kohane.

Järvi hinnangul tekib üha enam küsimus, kas Eesti riik on olemas selleks, et meeldida suurtele ja vägevatele, globalistlikele võimustruktuuridele ja Brüsseli bürokraatlikule eliidile, või on meie eesmärgiks arendada riiki, mis peab tagama eesti rahvuse ja kultuuri säilimise läbi aegade.

“Orjamentaliteediga ladvik ei kaitse oma kodanikke, vaid üritab meeldida võõrastele – alluda nende ettekirjutustele ja anduda nende huvidele. Tulemuseks on paratamatult riik ja ühiskond, mis on pöördunud oma enda rahva vastu, olles ühtlasi kõige parem näide orjamentaliteedi vallandumisest avalikus elus.”

Järvi sõnul on Eestil kaks põhimõttelist valikut – kas tõeline iseseisvus või orjameelne lömitamine: “Esimesega kaasneb väärikus, vabadus ja au, aga mis peamine, eelkõige tõsised raskused, kannatused ja pidev vajadus oma iseseisvust ja vabadust kaitsta. Teise valikuga kaasneb küll häbi, ent pange tähele, ka hetkeline mugavus ja turvalisus. Lepitada neid kahte valikut ei saa.”

Konverentsile on oodatud kõik kaasamõtlemisest huvitatud inimesed. Konverents toimub eesti keeles ning on osalejatele tasuta. Konverentsile palutakse registreeruda, kirjutades aadressil info@saptk.ee või helistades telefonil 6 801 290.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused