Olev Remsu valikuline mälu mängib vihaõhutajale vingerpussi

Olev Remsu kipub pühas EKRE-vihas üle pingutama.

Muidugi ei saanud Marine Le Peni visiidist mööda vaadata ka skandaalne Olev Remsu, kuid kukkus kohe ämbrites kolistama.

Nimelt kirjutab ta oma Delfi-paskvillis: “Le Peni ja Helmesid seob veel asjaolu, et mõlemad soosivad nepotismi. RF-is pärandus võim isalt tütrele, EKRE-t juhivad isa ja poeg. RF-is protežeeriti rahvusliikumise looja Jean-Marie Le Peni tütretütart ja Marine Le Peni õetütart Marion Maréchal-Le Peni, kellest sai vahepeal koguni Prantsuse Rahvusassamblee liige. Meie riigikogu vastne liige on Mart Helme abikaasa Moonika Helme. Puhtale demokraatiale on igasugune onupojapoliitika üdini tülgastav.”

Härra Remsu, kuidas on lood isa ja tütre Siim ja Kaja Kallasega, kes on mõlemad Riigikogus? Kas nemad tülgastust ei tekita? Või on see omadele lubatud, “võõrastele” keelatud? President Kersti Kaljulaid ja Riigikogu saadik Raimond Kaljulaid on poolvend ja poolõde, kusjuures viimane on olnud Edgar Savisaare tütre Maria Savisaare elukaaslane. Üsna pea pärast poolõe võimulesaamist lõpetati poolvenna kohtuasi oportuniteedi alusel. Ja kui palju on olnud Riigikogus lähisugulasi ja abielupaare: Savisaared, Repinskid… aga kui laimata vaja, siis Remsu ei taustast hooli!

“Nad sarnanevad nagu kaks tilka vett bolševikega, kes paljastasid EK(b)P VIII pleenumil kodanlikke natsionaliste,” kirjutab Olev Remsu (sünninimi Olev Remsujev), kes aastatel 1979–1982 läbis kõrgemad stsenaristide ja režissööride kursused Moskvas. (ВЫСШИЕ КУРСЫ СЦЕНАРИСТОВ И РЕЖИССЕРОВ).

Kui kedagi osatada, siis tuleb alati arvestada sellega, et ka sind võidakse osatada….

Kommentaarid