Oma rahvust maha salata, sama ränk on nagu orjaks müüa end – ühe ettevõtja näite varal

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Migrandid on Eestis juba karm reaalsus.

Pole enam kahtlustki, et odava võõrtööjõu sissevedu nõudvad ettevõtjad on Eesti rahvusriigi otsesed hukutajad.

Kõigepealt tasuks igal eestlasel endale selgeks teha, miks on meile oma Eesti riiki vaja – ja vastus on, et eesti rahvuse säilimiseks. Kõik muu saame me kümneid kordi lihtsamalt mõne suurriigi oblasti, osariigi või provintsina, ja võõra valitsemise all, nagu Reformierakond ja sotsid tulevikku näevadki.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Soome börsiettevõtte eestlasest juht, multikultuurses Rootsis sündinud Otto Pukk ütleb Delfis, et Eesti vajab juurde umbes 200 000 töötajat. Ta ei mõtle seejuures mitte Kalevipoegade tagasitoomist, vaid neid, kellele Eesti pole kodumaa ja sünnimaa.

Kuhu tuleksid Eestis need 200 000 uut töötajat? Täiesti kindlalt Tallinna ja Harjumaale, kuhu on koondunud Eesti liikuv ja arenev elu. Kujutame me aga ette viiendikku miljonit täiendavat võõrkeelset ja -meelset inimest Tallinna tänavatel?

Juba praegu kõmab kogu Tallinna linnaruum vene keelest, tänavatel longivad mustanahalised paarid lapsevankritega ning just viimasel ajal võtavad tänavapildis ühe enam kohta sisse mingid pretensioonikad Ažharid Lõuna-Aasiast. Opositsiooni propagandistid jahuvad mingitest tulemata jäänud kvoodipagulastest (kes jäid tulemata tänu EKRE-le), samas aga voolavad migrandid vaikselt ja reklaamita sisse kõigist ustest ja akendest.

Paljudele oli šokiks möödunud aasta lõpus avaldatud aruanne migratsioonist, millest selgus, et ainuüksi nigeerlasi elab Eestis (ilmselt peamiselt Tallinnas ja Tartus) kokku 608 – see on ainult ÜKS Aafrika riik, kust on võrsunud ka veriseim islamiäärmuslaste rühmitus Boko Haram. Viimased uudised räägivad sellest, kuidas Eesti tänavapoliitikas ja meedias teevad ilma pakistanlased. Kuigi kaugel oleme me sellest, kui meil on juba oma albaania maffia, moslemikvartal, neegrilinnaosa või terrorismi hauv islamikogudus?

Pukk mõtleb 200 000 töölise all vaid töökäsi, võõrsilt neid tuues aga lisanduvad ka pered ja lähisugulased. Saksamaa elas selle valearvestuse läbi 1970. aastatel, kui nad tõid riiki Türgi töölisi. Jah, töökäed tulid, aga iga tööinimese kohta ka 5-7 lähedast, kes tööle ei läinud, ja nii on türklaste tööhõive Saksamaal siiani madal – 2016. aasta andmetel ei töötanud neist 78%, sest idamaade tavaks on, et mees on pere toitja. Ja kui ära ei toida, küsib raha sotsiaalsüsteemist.

Ega ole ju sugugi anekdoot see, kuis süürlane tänab Rootsis igat vastutulijat vastuvõtmise eest, kuid nood vastavad, et on ka ise kusagilt mujalt pärit. “Kus on siis rootslased?” küsib süürlane hämmastunult. “Sel kellajal on rootslased kõik tööl,” vastatakse talle.

Uued Uudised nendivad veel kord, et pole meedias kohanud ainsatki tööandjat, kes tööjõudupuuduse kõrvalt käsitleks kasvõi poole sõnagagi Eesti demograafilist olukorda – käib ainult hala töökäte ümber, eesti rahvuse püsimajäämine ettevõtjat ei huvita.

Jah, Eesti vajab oma tugevat tööstust, jõukust ja töökäsi, aga selleks peab kõik see areng tooma kasu eesti rahvale. Kui me jääme vähemusse, hääbume või lahkume võõraid täis lastud kodumaalt, siis pole eestlastele kui rahvusele enam mingit tähtsust, kui jõukas on see riik ja kui hästi siin elatakse – väärtusi loovad siis võõrad ja võõraste jaoks. Mis meil siis sellega enam asja on?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused