Opositsiooni taktikaks on valitsuselt täpset ajagraafikut nõuda, teades selle võimatust ette

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Kaja Kallas.

Kuigi esmakordselt on maailma tabanud suurkriisi aluseks pandeemia, mis määrab inimeste elurütmi täiesti riigivõimu, ühiskonna ja laiemas laastus inimkonna üleselt, on opositsioon valinud õõnestustaktikaks valitsuselt konkreetsete ajakavade nõudmise.

See võimaldab opositsioonil näidata valitsust kehvana või lausa tegutsemisvõimetuna, ja kui ajagraafikus kuidagi eksitakse, siis süüdistada valetamises. Teise eesmärgina tahetakse enda poole võita kõik need, kes on eriolukorrast tüdinenud, hakates justkui nende inimeste esindajaks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üks BNS-i uudis ütleb näiteks: “Reformierakond: tulevased tööturumeetmed peavad olema täpsemad”. Rääkimata sellest, et valitsus ei saa kuidagi teada, kas viirus taandub või ründab uue jõuga ning teadlasedki oskavad vaid eeldada, pole kriis ennast täies ilus veel kuidagi avanud.

Majanduslikud ja sotsiaalsed vapustused alles tulevad ning kuigi paljut saab ette ennustada ja ennetavad meetmed kasutusele võtta, ilmnevad paljud nüansid ilmselt alles aja kulgedes, ja siis ka tegutsetakse vastavalt.

Reformierakond ja sotsid aga on võtnud oma taktikaks nõuda valitsuselt kõike võimalikult täpselt ette, teades ise, et see pole võimalik. Seega tegutseb opositsioon täiesti teadlikult destruktiivselt, et pandeemia tingimustes oma kitsaid eesmärke saavutada.

One commentOn Opositsiooni taktikaks on valitsuselt täpset ajagraafikut nõuda, teades selle võimatust ette

  • Avatar

    Huvitav, mis oleks saanud poliitikutest ja ajakirjanikest, kes oleksid kas Stalinilt või Hitlerilt nõudnud II maailmasõja ajal ühe või teise operatsiooni alguse ja lõpetamise tähtaegu? Inimeste sisemise kultuurituse tingimustes on liiga suur vabadus lubamatu!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused