Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Paavo Nõgenet sundis Reformierakonnast lahkuma rahandusministri käitumine

-
07.09.2023
Paavo Nõgene
© Riigikogu

Reformierakond on seni end pidanud ettevõtjate sõbralikuks kambaks, kuid nüüd on see totaalselt muutunud. Üha enam äriilma tippe on oravates sügavalt pettunud.

Üle 20 aasta Reformierakonda kuulunud Tallinki juht Paavo Nõgene ütles ERRi saates „Otse uudistemajast“, et astus erakonnast välja, sest talle ei sobinud erakonnakaaslasest rahandusministri Mart Võrklaeva kriitika presidendi kantselei kulutuste kohta.

„Ma olen Reformierakonda kuulunud 22 aastat ja tõesti olen seda mõtet mõlgutanud ka varem, et ehk oleks aeg välja astuda. Aga ühel hetkel lihtsalt saab sul karikas täis, et kas sa soovid selle erakonna või selle poliitilise valdkonnaga olla ka juriidiliselt seotud. See on ikkagi poliitilise kultuuri küsimus,“ sõnas Nõgene Delfile.

Reformierakondlasest peaministri Kaja Kallase reageeringut tema abikaasa Arvo Halliku Venemaa ärihuvide ilmsikstulemisele kommenteerides ütles Nõgene, et selleks, et Eesti saaks minna edasi ja Kaja Kallas ise saaks minna edasi, peaks ta tegema põhimõttelise otsuse ehk tagasi astuma.

 

Allikas: Delfi