Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Päeva sõel (med.): kumm on seks, Sikkut on minister; ahvirõugetes geid tuleb isoleerida; Riias rünnati lätlannat emakeeles rääkimise eest; ristiga vastu hambaid; laiskloom EV riigipeaks!

29.07.2022

Postimehe TV uues saatesarjas «Ministri närviproov» vastas täna küsimustele majandus- ja taristuminister Riina Sikkut.

Riina Sikkut on kõrvaltvaataja silmis sümpaatse olemisega nooremapoolne naine, mis veel ei räägi meile mitte midagi ei tema pädevusest ega suhtlemiskultuurist. Energiakriis, majanduskriis, teedeehitus, muud põletavad probleemid – „Millised on ministri ideed järgmiste valimiste eelsete põgusate kuude jooksul eestlaste elu-olu parandamiseks ja kas tänases valitsuses on just antud portfell üks kaalukamaid?“ küsis saatejuht Nele Kullerkupp.

Kui te loete teksti siia lisatud kuvatõmmise pealt, siis väljaande sõelale jäid järgmised ministri ideed: „kaalikas kanni ei kasvata“ ja „kumm on seks“. Väga sotsilik. Kuigi rääkides energiasäästmisest pakkus minister Maris Lauri vahetada välja aknakummid. Kas Sikkut pidas silmas neid?

Minister Riina Sikkut on jäänud rahvale meelde kummiga katmata keskmise näpuga, mida ta näitas Riigikogu saalis kaasistujatele. Hästi pikk näpp oli.

+ + + + + + +

Meditsiiniline poliitksenofoob Karmen Joller äsja hoiatas – „uus koroonalaine on juba alanud, aeg on kanda maski“. Eelmistes „Sõela“ lugudes meie hoiatasime koos WHO-ga hoopis ahvirõugete eest ja kutsusime valitsust üles kasutada pandeemiaaegsete piirangute kogemusi ja anda geidele välja homopassid, tehes neile kohustuslikuks maski- ja kummikinnaste kandmine ning võttes allkirjad kohustusele peatada ahvirõugete ohu ajaks hooramine, Loomulikult on vaja viivitamatult panna kinni kõik geiklubid ja muud sarnaselt kahtlase mainega kohad.

Postimees kinnitas täna, et meil oli õigus, avaldades loo „USA geistaar sai ahvirõuged: koroona oli selle kõrval kökimöki“. Pornogei Silver Steele jagab ise kogemust selle kohta, kuidas ta ahvirõugetesse nakatus ja seda nüüd vaevaliselt põeb.

„Mees on enda sõnul ahvirõugeid juba üle poole kuu põdenud, sealjuures toonitades, et tema haigus kulgeb isegi üsna leebete sümptomitega. Ta kirjeldab, et ei saanud alguses õieti süüagi, sest näkku tekkinud villid põhjustasid kohutavat valu. Nüüd, 18-ndaks päevaks on olukord siiski mõnevõrra paranenud. Ta avaldas, et kui tal on ebamugavusi esinenud vaid söömisel, siis mõnel ta tuttaval on lööve kusitil ja pärakus, mis muudab tualetis käimise piinarikkaks,“ vahendab Postimees. Julge tegu, peavool!

Ja ärge parastage midagi, homofoobid! „Lööve kusitil ja pärakus“ ei ole jumala karistus, hakkab veel issand oma käsi nõnda määrima. Sellega tegelegu nüüd sotsiaalmeditsiiniline vähemusministeerium, see on suures osas nende kätetöö, et meil on niivõrd rikkalik pinnas aafrika ahvide rõugete levikuks. Ja ise olgu seal ka ettevaatlikud.

+ + + + + + +

Lugu sellest, kuidas Tallinnas rünnati ja solvati ukrainlannasid, kes rääkisid omavahel oma emakeeles, on juba kõigile teada – kohalik venekeelne ropendas, ähvardas, nõudis naistelt „normaalses“ ehk vene keeles rääkimist ja sõimas elukateks. Kusjuures vene Delfi leidis kaagi üles ja lasi musta valgeks rääkida.

Sarnane asi juhtus ka Riias, selle vahega, et rünnati põliselanikku ehk lätlannat, keda samuti sõimati elukaks, fašistiks, ropendati, nõuti vene keeles rääkimist ja lubati majast küüditada!

Sõimajaks oli rašistlik naissovett koerakesega ВИДЕО ⟩ “Тварь, русский язык забыла?” В Риге на женщину напала агрессивно настроенная соседка – Криминал и ЧП – Новости – TVNET – настоящие новости

+ + + + + + +

Postimees avaldas täna ülimalt naiivse pealkirjaga loo „Eesti inflatsioon juba 23%, inimesed ei tea enam, kust kokku hoida“.

Leht kirjutab: „Swedbanki andmetel oli juulis hinnatõus 23 protsenti, juunis oli see protsent 22. Eurostat annab pisut täpsema numbri: 22,7%, aga selliste arvude juures ei ole enam mõtet komakohta taga ajada. Selge on, et selline hinnatõus lööb valusalt inimeste rahakoti pihta ja mõjutab tervet majandust. Swedbanki vanemökonomist Liis Elmik rääkis, et nende panga klientide netopalk on tõusnud kaks korda aeglasemalt, 11 protsenti. „Ka pensionide tõus ei ole suutnud hindade kasvuga sammu pidada. Hinnatõus on keskmisest veelgi suurem väiksema sissetulekuga peredes, kus hinnatõusu peasüüdlased, elektri- ja küttearved, moodustavad pere eelarvest suurema osa,“ nentis Elmik.

Aga inimesed teavad ju küll, kust kokku hoida. Kõigepealt tuleks kaotada presidendi institutsioon, mis annaks kohe kusagil 6 miljonit eurot aastas kokku hoida, ja anda Kersti Kaljulaidi kantselei inimestele kasutada. Alar Karis kinnitas hiljuti mitu ministrit, mitte teades nende tausta, ja luges nendele oma kasinad lapsikud tervitussõnad paberilipakalt. See ei olnud enam isegi meelelahutus mitte. Tallinna loomaaia kahe varbaga uusasukas on tuhandeid korda odavam lõbu.

Aga see inflatsioonitõus uue rekordini tähendab, et mõne päeva pärast avaldatakse uued reitingud, kus reformierakond saab järjekordsed paar protsenti juurde.

+ + + + + + +

Ja Ukraina tragöödia jätkub isegi matustel, kus taplevad juba ka papid. Õigeusukiriku Ukrainale ustava tiiva vaimulik jutlustas vene terroristide ohvrite matustel ja mainis, et Putinile ustava patriarhaadi kirikute tegevus rünnatud riigis tuleks peatada.

Seepeale ründas teda moskoviitide papp suure metallist ristiga nagu mõõgaga, üritades lüüa see oponendi kolpa kinni https://www.fontanka.ru/2022/07/28/71525567/

Asi oleks võinud lõppeda traagiliselt, kuigi leinatalitus ise oli niigi masendav. Moskva alluvusega rašistid rjassas jäävad rašistideks. Paraku ka Eestis.

Ivan Makarov