Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Päeva sõel (med.): Kuule, Kurvits, pea-pea, ootab sinu Pätsi pea; sotsid ja Isamaa kerkivad ühest potist; EV valitsus andis viiele varblasele sissesõidukeelu; Abdullah Guggenheil Inglise kuningannaks!

27.07.2022

Alustagem heast uudisest: Tartu maakohus ei vabastanud täna vanglast Pätsi pea kiviraidurit Margus Kurvitsat.

Esiteks on ilma selle kroonilise roolijoodikuta meie tänavad turvalisemad ja keegi jääb tänu õiglasele otsusele ellu. Teiseks aga viibib järjekordse skulptuurse monstrumi püstitamine Tallinna kesklinna. Kiviraidurist on küll inimlikult kahju, aga veel rohkem oleks kahju nendest, keda ta oleks võinud sandiks või surnuks sõita.

+ + + + + + +

On vana ütlus, et ori lakub oma peremehe saabast. Sama paistab kehtivat ka riikide suhtes: näiteks Eesti on juba 30 aastat vaba, aga tänutäheks pool sajandit kestnud orjusele andsime me Venemaa kodanikele valimisõiguse, lasime kolm aastakümmet korraldada avalikke orgiaid okupantide, vägistajate ja küüditajate auks, lubasime mõnitada eesti keelt ja riiki kohalikus venekeelses meedias, poputasime garanžaasid, kinkisime kodakondsuse patoloogilisele estofoobile Yana Toomile jne. Ka praegu šantažeerib eestlasi Narva linna võõrkeelse elanikkonnaga Katri Raik, keda sotsid oleksid pidanud juba ammu välja heitma, kui nad vähegi Eesti erakond on.

Täna selgus, et koalitsiooni läinud eesti rahva pedestamist ja assimileerumist taotlev SDE ning selles teda lahkelt abistava Isamaa reitingud on kasvanud. Aga selles mõte oligi, et lähenevatel valimistel mitte jääda valimiskünnise alla, ega need tegelased midagi mõistlikku inimeste jaoks teha ei kavatsenudki. Ka eestlastele pastlad ja kandle armuliselt jätta kavatseva Eesti 200 edetabeli seis pole laita. Kui sotsioloogid just ei vassi – mis on tegelikult tõenäoline – siis oma tühistajate poolt hääletav rahvas on ikka orjalik küll. Loodetavasti pole tegemist eesti rahva arvamusega.

Orjalikkus on põlvkonniti päritav. ERR kirjeldab: „Esmaspäeva pärastlõunal Peterburi sõitev buss oli pilgeni rahvast täis. Peterburi sõitjate seas oli nii alaliselt Euroopas elavaid Vene kodanikke kui ka neid, kes käisid Euroopas puhkamas. Berliinis puhkamas käinud Irina jäi oma reisiga väga rahule ja kiitis eurooplaste külalislahkust.“

Miks sakslased venelaste suhtes lahked ei peakski olema: said sõjas haledalt pähe, lasid ära vägistada miljonid saksa naised ja tüdrukud, pärast seda lubasid enda riiki teist korda okupeerida – juba vägivaldsetel moslemitel – ja nüüdki lömitavad Ukrainas genotsiidi teostavate venelaste ees nende gaasi ja ka lihtsalt enda orjuseiha pärast. Ukraina lapsi iga päev tapetakse, aga täissöönud Irina (tavavenelane Berliini puhkama ei sõida) mõnuleb Saksamaal ja kiidab sealset külalislahkust.

See-eest Soome, kes hakkas monstrumile vapralt vastu ja suutis vabaks jääda, ei ole pärast Ukraina alatut ründamist Venemaa poolt ja kohalike soome rašistide paraade terrorismi toetuseks venelaste suhtes enam nii lahke: Delfi kirjutab täna, et „Venelased šokis soomlaste külmast vastuvõtust: kui nad nägid, et need oleme meie…“

„Alates juuli keskpaigast on venelastel taas võimalus reisida Soome. Seda võimalust on idanaabrid ka agaralt kasutanud, piiriületuspunktides on meeletud järjekorrad. Soomlaste vastuvõtt on olnud aga enam kui külm. Nii kaebavad venelased, et piiril korjatakse isegi võileivad ja vesi ära,“ kirjutab Delfi.

Loomulikult ei saa Venemaa putinistlikku propagandameediat usaldada, sest seal äsja ju kirjutati, et Rammstein olevat Tallinnas mänginud ette loo „Edasi, Venemaa!“, kuid üldjoontes on jahedam suhtumine venelastesse Soomes täiesti reaalne. Aga need võileivad pistku vene propaganda endale keresse teiselt poolt, see on lihtsalt ravimatu rahvushaigus – laimata, valetada, pahatahtlikult fantaseerida, mustata, süüdistada, sest kõik maailmas on ju „fašistid“, v.a. Põhja-Korea, Süüria ja paar paariariiki veel.

Mõelda vaid – venemaalastele ei meeldinud see, et soomlased ei vaata neile silma ja ei naerata näkku nagu pooletoobised. Üleüldse ei peaks vene turistid praegu kuhugi reisima, kuna väidetavalt 85% nendest usaldavad Putinit ja kiidavad heaks ukrainlaste hävitamist.

Kohe näha, et Soomes ei olnud 50-aastast vene okupatsiooni.

+ + + + + + +

Eestis võetakse vastu ka õigeid otsuseid, ja täna jätkub eesti meedias pealkirjade paraad a la „Eesti valitsus kehtestas Venemaa ansambli Ruki Vverh liikmetele viieaastase sissesõiduleelu.“

Ühelt poolt on see kergelt pedofiilse loominguga popansambel, ja kui laval laulavad vananevad ennast kultideks täis söönud mehed „väikesed tüdrukud, te olete nii väikesed“, või „suudle sa mind kõikjale“ ning saalis on kümneaastased, on vaatepilt võigas. Kohutavalt nigel bänd ja on seda alati olnud.

Ja kui NATO ja Euroopa Liidu liikme, sõltumatu Eesti Vabariigi valitsus kehtestab sanktsioone vene ansamblile „Käed üles!“, kõlab see nagu mage anekdoot. Mis riik see on, mis tegeleb personaalselt sellise saastaga? See peaks toimuma mingi väikeameti põhiselt, seda peaks kinnitama vastavate volitustega väikeametnik. Kujutage nüüd ette: „Vene Föderatsiooni valitsus keelas viieks aastaks eesti ansambli Naised Köögis (Бабы в кухне) sisenemise Venemaa territooriumile“.

Üritagem eesti riiklusest elementaarseltki lugu pidada – ka eesti valitsust, milline see ka ei oleks, ei tasu venelaste silmis nõnda naeruvääristada. Venelastel on olemas kõnekäänd „tulistada kahurist varblaste pihta“.

Ärge tehke Eestit jälle väikseks!

+ + + + + + +

BBC News teatab, et Suurbritannia peaministrikandidaatide teine teledebatt katkestati poole pealt, sest moderaator Kate McCann kukkus otse-eetris kokku.

Liz Truss ja Rishi Sunak, kes mõlemad soovivad juhtida valitsust, vaidlesid täiesti reaalselt ja üritasid tõestada, kes neist parem peaminister oleks. Eestis juba aastaid pole me näinud ei presidendikandidaatide ega peaministrikandidaatide väitlusi, kõike otsustatakse valikuvõimaluseta, sohi, riigipöörde ja „demokraatlike“ seaduslünkade abil. Seepärast ei minesta meil eetris ükski moderaator, kuigi meie vasakule kõverad Johannes Tralla sugused külmaverelised aktivistid ei olegi nii tundelised, et minestama hakata. Inimene vaatab kaamerasse pilgutamata oma külmade silmadega, nagu konna silmanud kaiman, ja ajab globalistlikku juttu. Nagu näha, isegi ajalooliselt ülevad maailmavalitsejad britid on meie Brüsseli sulastest tundelisemad. No et my god, Sunak kuningriigi peaminister! Abdullah Guggenheil Briti kuninganna!

Ühendkuningriigi Telfordi linnas kannatas kolmekümne aasta jooksul rohkem kui tuhat last moslemimeeste vägistamisdžihaadi käes, selgub äsja avalikustatud aruandest.

Laste põhjuseta kannatusi ja isegi surmasid oleks saanud vältida, kui Lääne-Mercia politsei oleks täitnud oma kõige esmasemaid ülesandeid ja selliste kuritegude teadete peale midagi ette võtnud,” kirjutab The Independent. Moslemiriikidest sisse rännanud meeste himu vägistada Ühendkuningriigis väikeseid valgest rassist tüdrukuid ja teatud juhtudel ka poisse, on rappinud Ühendkuningriigi sotsiaalset lõime pikki aastaid, vahendab Objektiiv.

Vaevalt et eesti „salliv“ peavoolimeedia teile sellest kirjutab. No vägistati tuhat valget lapsukest ainuüksi ühes Briti linnas – teiste rahvaste kommete suhtes peab salliv olema.

+ + + + + + +

Kui lugeda Õhtulehest või Kroonikast järjekordset „armastusele“ pühendatud lugu, siis igal ratsionaalselt mõtleval inimesel tekkivad paratamatult teatud tehnilised ja füsioloogiaalased küsimused.

Näiteks Kroonika kirjutab: „Brigitte Susanne Hunt suhetest meestega: ma olen pidevalt armunud, vahel ka kolme mehesse korraga“.

See „pidev“ seisund ei ole vist päris loodusseadustele vastav: isegi kassi- ja koerapulmad toimuvad periooditi, aga siin äkki selline lakkamatu grupiviisiline värk.

„Ükski normaalne mees mind nagunii ei taha ja seda, kes on piisavalt ebanormaalne, kes naudib seda kaost ja näeb sellest mängust ja kuulsusest kaugemale, ei kohuta ka see, kui mul on kümme armukest,“ väidab kangelanna.

Keegi hea sõber või meedik peaks talle ikkagi mainima, et iga asi kulub.

Ivan Makarov