Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Päeva sõel (med.): õiguskantsleri lilla ämber; ärge irvitage mulgikapsaste üle; valitsus ratta küljes

07.07.2022

Vahel jääb selline mulje, et meie riigis asjade seaduslikkust jälgivad inimesed loevad ainult peavoolumeediat, kus varjatakse multikulti teaduslikku kriitikat, massimõrvaritest terroristide päritolu ja ebaloomulikul sugulisel teel levitavaid pahasid haigusi.

Postimees avaldas täna kell 20.01 loo „Õiguskantsler seadis geidele vere andmisel kehtestatud piirangu kahtluse alla“.

Kuigi verekeskused peavad vajalikuks geide doonoriks olemist piirata, leidis õiguskantsler Ülle Madise, et „üksnes meestevaheline seksuaalvahekord viimase nelja kuu jooksul ei ole hästi põhjendatud ega pruugi olla ka sobilik riskikriteerium vereloovutamise piiramiseks.“

Ah hea õiguskantsler, oleksite te seda ikka omaenda silmaga näinud, millest räägite…

Aga arusaadav: liberaalne meedia ei afišeerinud fakti, millest teatas isegi WHO: et peaaegu kõik Euroopasse ahvirõugeid toonud mehed olid Aafrikas sugulises vahekorras teiste meestega. Ja kui peavool ei kirjuta, siis õiguskantsler ju ei tea.

Postimees kirjutab: „LGBT+ kogukonna liige ja aktivist Taavi Koppel kirjutas tänavu mai alguses õiguskantslerile, et Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) verekeskus – ja ka teised verekeskused Eestis – ei luba tal verd anda, kui tal on püsiv seksuaalne suhe teise mehega.“

Kas see homoaktivist on siis kamminud läbi kõik Eesti verekeskused? Huvitav, kust on selline tung? Täisealine inimene võiks ju mõista, et üks asi on verekeskuse leige soov homoverd võtta, ja hoopis teine – rahumeelse elanikkonna õigus teada, mida ta soontesse juurde valatakse. Ja loomulikult ei tahaks paljud heterod sellist verd endasse, eriti kui nende usk seda ei luba. Ise jahute kogu aeg sallivusest moslemite meile tihtipeale õudsatena tunduvate tavade kohta, et me peame mõistma ja aktsepteerima, et see rikastab – aga öelge siis õigeusklikule moslemile, et te kannate talle üle homoverd. Tehke proovi.

Võib-olla on see õnnetu juhus, et õiguskantsler esines oma kohatu seisukohaga selle kohta, et meepotti millegi tilgutamine on peaaegu et inimõigus, justnimelt päeval, kui Eestis haigestuti ahvirõugetesse.

„Eestis on selle nädala algusega kinnitatud kaks ahvirõugetesse nakatumist. Terviseameti andmetel on mõlemal juhul olnud tegemist keskealiste meesterahvastega, kes on lähiajal viibinud reisil Euroopas ning kelle puhul esineb seksuaalset riskikäitumist,“ teatab täna Postimees.

Edward Laane väidab, et ahvirõuged võivad Eestis osutuda laiaulatuslikuks ja selleks tuleb valmistuda. No ilmselt mitte „seksuaalse riskikäitumisega“ meeste verd varudes.

WHO niigi tegeleb rumalustega, nimetades ahvirõugeid ümber, et aafriklased ei solvuks. Sellega just rängalt solvates Aafrika elanikke, sest tõmmatakse täiesti ametlikult paralleeli ahvide ja pärismaalaste vahele. Ja nüüd veel see meie sümpaatne, aga raskel ajal mõttetustega tegelev õiguskantsler…

Aeg on meie poolvalitsusel ja poolpeaminstril keelata praidid ja muud geiüritused. Sest mida uhket on ahvirõugetes?

Mõned kuud tagasi kirjutasid Uued uudised skandaalist Osseetias, kus tuntud artistid tegid nalja osseetia piruka kohta ja algas selline ähvarduste laine, et noored pidid lahkuma riigist.

Iga teine sõnum neile oli tapmisähvardus, sest rahvusroa (piruka) näol olevat solvatud Osseetia rahvast, ajalugu, kultuuri jne. Näitlejad vabandasid, salvestasid andekspalumise videosid, nutsid, aga fanaatikud läksid aina rohkem hoogu.

Nüüd tahtsid „Comedy Women“ tähed esineda Armeenia pealinnas teatraliseeritud show’ga ja tegid valmis reklaamposteri, kus nad on alasti ja katavad ennast suure lavaššiga ehk kohaliku lameleivaga. Artiste kohe süüdistati lugupidamatuses lavašši ja Armeenia vastu. Need oleksid nagu võrdväärsed mõisted.

Näitlejatele tuletati meelde, et lavašš on kantud UNESCO pärandisse! Venemaa armeenlaste liidu asepresident Levon Mukanjan tegi avalduse, kus väitis, et etenduse korraldajad solvasid ennast, Armeeniat ja demonstreerisid oma kultuuritust.

Lehed kirjutasid, et süüalustel on ajusid vähem kui amööbil.

Meil Eestis võib mulgikapsaste üle küll kartmatult nalja visata. Kuigi ilmselt mitte kaua: tuleb „vihakõneseadus“ ja leitakse, et meie rahvusroa nimi solvab mulke.

Muide, täna esines Maris Lauri soovitusega eesti rahvale: enne talve vaadake üle oma aknad ja vahetage tihendid välja. Proua Lauri on teadaolevalt meie paravalitsuse justiitsminister, aga ta täidab ka majandus- ja taristuministri ülesandeid.

Tihendite väljavahetamine on kindlasti abimeede, kuid selliste valitsejatega soovitatakse meile varsti aknad talveks üldse kinni betoneerida.

Palju mõistlikum oleks välja vahetada „valitsus“, mis on praegu meie riigi jaoks nagu sitt ratta küljes. No ei saa sellest lahti, ja kõik! Ka sõites läbi loikude.

Lõpuks olemegi päris kraavis.

 

Ivan Makarov