Palju õnne, Aasta Arvamusliider Ivan Makarov! Teid tunnustavad ka rahvuskonservatiivid!

Eesti,
- Updated
©Tiina Kõrtsini/Õhtuleht
Ivan Makarov jäädvustab oma käejälje legendaarsete raadiomeeste kuulsuste galeriis.

Postimees kuulutas täna traditsioonilisel arvamusliidrite lõunal aasta arvamusliidriks kolumnisti ja raadiomehe Ivan Makarovi.

“Ivan Makarov on Postimehe kolumnist ja palju enamat. Ta on raadiomees, kes tegi 20 aastat tunnist Balti infosaadet «Raadius», üllitas kolm üleliidulise tiraažiga LPd ja kirjutas tekste Eesti esitajatele. Ta on Avatud Eesti Fondi, ajakirja Nädal ja Valdo Pandi aastapreemiate laureaat. Praegu töötab Ivan Makarov Raadio 4 vastutava toimetajana,” kirjutab Postimees.

Aasta arvamusliidri tiitel koos sinna juurde käiva Johann Voldemar Jannseni kujuga läheb traditsiooniliselt inimesele, kelle roll Eesti ajakirjanduses ja ühiskonnas on Jannseni saavutuste kõrgusel.

Uued Uudised tunnustavad omalt poolt Ivan Makarovit panuse eest tasakaalustatud ja sõltumatu Eesti ajakirjanduse arengusse. Makarov on üks vähestest Eesti meediamaastikule jäänud kallutamata, objektiivsetest ja eetikat austavatest ajakirjanikest, kes pole kaasa läinud ei riikliku süsteemi surve ega ahistava poliitkorrektsusega. Ivan Makarov on Ajakirjanik suure algustähega.

Oma viimases kolumnis “Pahupidi fašism” kirjutab ta: “On ohtlik, kui eestimeelsuse kuulutavad lindpriiks eestlased ise.”

Palju õnne, Ivan Makarov! Te olete pälvinud ka eesti rahvuskonservatiivide lugupidamise ja austuse! Te olete tõeline Arvamusliider, kes on erinevatelt teistest märganud ja hinnanud ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna rolli Eesti ühiskonnas. Suur tänu selle eest Uutelt Uudistelt!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused