Palju õnne, Aasta Arvamusliider Ivan Makarov! Teid tunnustavad ka rahvuskonservatiivid!

Rubriik Eesti On
- Updated
©Tiina Kõrtsini/Õhtuleht
Ivan Makarov jäädvustab oma käejälje legendaarsete raadiomeeste kuulsuste galeriis.

Postimees kuulutas täna traditsioonilisel arvamusliidrite lõunal aasta arvamusliidriks kolumnisti ja raadiomehe Ivan Makarovi.

“Ivan Makarov on Postimehe kolumnist ja palju enamat. Ta on raadiomees, kes tegi 20 aastat tunnist Balti infosaadet «Raadius», üllitas kolm üleliidulise tiraažiga LPd ja kirjutas tekste Eesti esitajatele. Ta on Avatud Eesti Fondi, ajakirja Nädal ja Valdo Pandi aastapreemiate laureaat. Praegu töötab Ivan Makarov Raadio 4 vastutava toimetajana,” kirjutab Postimees.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aasta arvamusliidri tiitel koos sinna juurde käiva Johann Voldemar Jannseni kujuga läheb traditsiooniliselt inimesele, kelle roll Eesti ajakirjanduses ja ühiskonnas on Jannseni saavutuste kõrgusel.

Uued Uudised tunnustavad omalt poolt Ivan Makarovit panuse eest tasakaalustatud ja sõltumatu Eesti ajakirjanduse arengusse. Makarov on üks vähestest Eesti meediamaastikule jäänud kallutamata, objektiivsetest ja eetikat austavatest ajakirjanikest, kes pole kaasa läinud ei riikliku süsteemi surve ega ahistava poliitkorrektsusega. Ivan Makarov on Ajakirjanik suure algustähega.

Oma viimases kolumnis “Pahupidi fašism” kirjutab ta: “On ohtlik, kui eestimeelsuse kuulutavad lindpriiks eestlased ise.”

Palju õnne, Ivan Makarov! Te olete pälvinud ka eesti rahvuskonservatiivide lugupidamise ja austuse! Te olete tõeline Arvamusliider, kes on erinevatelt teistest märganud ja hinnanud ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna rolli Eesti ühiskonnas. Suur tänu selle eest Uutelt Uudistelt!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused