Pärnu rahvuskonservatiivide juhiks valiti viiendat korda Helle Kullerkupp

Eesti,
- Updated
©UU
Helle Kullerkupp.

Laupäeval 17.03 toimus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Pärnumaa ringkonna üldkoosolek, kus ringkonna esimeheks valiti viiendat korda tagasi Helle Kullerkupp.

EKRE Pärnumaa koosolekul osales 72 erakonna liiget ja 30 külalist. Ringkonna esimeheks valiti viiendat korda tagasi Helle Kullerkupp ja aseesimeheks valiti neljas kord tagasi Heldur Paulson.

Helle Kullerkupp on Pärnu linna volikogu liige ja on aastaid olnud ka EKRE juhatuse liige.

Üldkoosolek otsustas järgmise juhatuse koosseisu muuta 13 liikmeliseks. Pärnumaa juhatuse liikmeteks valiti veel: Mihkel Kalamees, Peeter Õunapuu, Heiki Merirand, Reet Sai, Käde Kalamees, Helle Kullerkupp, Edmond Penu, Maia Penu, Robert Kiviselg, Anne Talv, Heldur Paulson, Siimo Lopsik ja Margus Kukk.

Helle Kullerkupu sõnul peab ta väga oluliseks viia Pärnu rahvuskonservatiivid 2019. aasta Riigikogu valimistele vastu ühtse ja tugeva meeskonnana. “Poliitika on kollektiivne kunst,” ütles Kullerkupp Uutele Uudistele ja lisas, “et ainult see, kes nii asju ajab saab lõpus ka valijate toetuse.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused