“Patriootlik kevad”: Euroopa rahvuslikud parteid kohtuvad Austrias

Eesti,
Frauke-Petry-and-HC-Strache

Järgmisel nädalal kohtuvad Viini lähedal Austria Vabaduspartei (FPÖ) juht Hans-Christian Strache ja Prantsuse Rahvusrinde juht Marine Le Pen, et üheskoos teiste Euroopa rahvuslike parteide esindajatega tähistada “patriootlikku kevadet”, kirjutab Breitbart.

Üritus järgneb reedel toimunud kohtumisele Strache ja Alternatiiv Saksamaale (AfD) juhi Frauke Petry vahel, kes said kokku Saksamaa kõrgeimal mäel Zugspitzel, sõitsid köisraudteega ja lubasid pühenduda tõsisemale omavahelisele koostööle.

17. juunil toimuva “Patriootide kevade” peaesinejad on Strache ja Le Pen. Üritus toimub Viini lähedal Vosendorfis.

Ühtlasi on sinna lubanud oma esindajad saata AfD, Hollandi Vabaduspartei ja Vlaams Belang Belgiast.

Kommentaarid

One commentOn “Patriootlik kevad”: Euroopa rahvuslikud parteid kohtuvad Austrias

  • Avatar

    Rahvuslus polegi ilmselt nii paha, sest ta vähemalt lähitulevikus ei kao kuhugi. Asi on selles, et kui mingi rahvusriigi eliit soovib võimul püsida, peab ta oma rahvaga suhtlema ja seda ikka rahvuskeeles. Nii et see rahvusriikide hävingu ja multikulti jutt, mida mõned siin Euroopas räägivad, ei ole üldse mõistuspärane. Kohati tundub, et oleks nagu demonstratiivselt liiga ebamõistuspärane

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused