Peaminister Ratast ja haridusminister Repsi nõustavad harimatud venelased

Mailis RepsMailis Reps

Keskerakonna juhtkonna liikmetele saadeti koopia Keskerakonna noortekogu juhatuse liikmete kinnisest vestlusest, kus noortekogu juhiks olev peaminister Jüri Ratase nõunik Alina Tubli sõimab inimesi, lubab neile peksa anda ja planeerib erinevaid intriige, et ebameeldivad inimesed ei saaks erakonnas häid kohti, kirjutab Delfi. Vestluse osaline oli ka haridusminister Mailis Repsi nõunik Aleksandra Pavlova.

Uued Uudised ei hinda keskerakondastest ministrite nõunike suuvärki, vaid uuris, millise haridustasemega inimesed määrab Keskerakonna ladvik peaministri ja haridusministri nõunikuks.

Selgub, et 28aastane Alina Tubli ei ole kuigi kaua keskerakondlikke väärtusi jaganud. Ta liitus Keskerakonnaga alles mullu juulis ja sai hoolimata olematust parteilisest karjäärist juba eelmise aasta sügisel peaminister Jüri Ratase nõunikuks. Alina on keskharidusega. Riigikantslei koduleheküljelt selgub, et neiu alles õpib Tallinna ülikoolis bakalauruseõppes haldus- ja ärikorraldust.

Haridusminister Mailis Repsi nõunik Aleksandra Pavlova on 27aastane. Temalgi on kõigest keskharidus. Millist nõu, elukogemuseta neiud ministritele annavad, ei ole teada.

UU

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “Peaminister Ratast ja haridusminister Repsi nõustavad harimatud venelased

  1. Avatar
    Enno Impiger kirjutas:

    Kui mõnele poliitaktivistile avatakse võimalus öelda välja avalikkuse ees mingi vastastele ebameeldiv seisukoht, siis pole oluline, kui kõrge on selle aktivisti haridus. Küll tema suunajad hoolitsevad selle eest, et väljaöeldud sõnum jõuab nendeni, kellele see on määratud.

Kommenteerimine on suletud