Peavoolumeedia mõistab Mart Helme sõnakasutuse hukka. Aga televaataja mitte

Rubriik Eesti On
©Ekraanitõmmis.
“Seitsmeste Uudiste” vaatajaküsimus ja selle tulemus.

Valdo Randpere, Eesti Päevaleht ja kogu globalistide kari on taas tagajalgadel Mart Helme väidetavate sõnade pärast, mis tegelikkuses on kontekstist välja kistud.

Esmaspäeval esitas TV3 oma uudistesaates “Seitsmesed Uudised” vaatajaküsimuse, milles küsitakse arvamust Mart Helme öeldu kohta. Ettevaatavalt võib öelda, et kui keegi arvab, et “ekreiidid” tegid tulemuse mõjutamiseks massihelistamise, siis kes keelas ka vastastel seda teha – “Seitsmesed” pole mingil moel vaid rahvuskonservatiivide uudisteallikas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aga anname sõna Facebooki keskkonnale Konservatiivne Harjumaa. “Eesti meedia ja libademokraatide (nn liberaaldemokraatide) ühine frontaalrünnak EKRE ja tema esimehe Mart Helme vastu lõppes finaalpauguga TV3 “Seitsmestes” esitatud lootusrikka küsimusega kurikuulsa nn “neegerpuupeade” teemal.

Loomulikult lootis libademokraatlik “progressiivne” üldsus anda õppetundi Mart Helmele, nagu ka demokraatlikule üldsusele ning konservatiivide toetajaile. Tulemus polnud aga tolerastidele ja “edumeelsetele” siiski meeldiv.

Tuletame siinjuures tõe huvides meelde, et Mart Helme rääkis nn “avalikku skandaali” üles kerinud väljaütlemises sellest, kuidas Eesti ülikoolid on muutunud migratsioonipumpadeks, milliste kaudu massiliselt tuuakse sisse nn “üliõpilasi”, kellest märkimisväärne osa üliõpilasteks ei kvalifitseeru, sest on puupead. Nende ainuke soov on Euroopasse pääseda ja Eesti ülikoolide ainuke soov on nende “koolitamise eest” raha saada.

Samas saates tunnistas riigiametnik, et igal aastal 1500-st kuni 2000-st neegerõpilasest tõepoolest on paljud probleemsed. Mart Helme ei valetanud ega liialdanud.

Iseasi, kuidas suhtuda reljeefsesse ning otsekohesesse väljaütlemisse? Tuleb välja, et rahval pole selle ütlemise vastu midagi. Libademokraatlik mainstriim meedias ja poliitikas pidi taas pettuma.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused