Peavoolumeedia ründab juba kõiki võimukriitikuid – sihikule võeti Tõnis Mägi

Eesti,
©Madis Veltman/Ekspress Meedia
Tõnis Mägi seostub rahvusmeelsetele eestlastele meie vabadusvõitlusega.

Poriloopimine läheb Eestis ühe räigemaks ja kuigi vihakõnedes süüdistatakse üldjuhul vaid EKRE-t, kasvab üha hullemaks kartellierakondade ja peavoolumeedia vihapursete maht.

Eesti Ekspress avaldas anonüümse loo “Ka Tõnis Mägi elas Rootsis riigi kulul hõlpelu”, mis tekitas loodetud parastamise asemel lugejate seas hoopiski suurt nördimust ajakirjanduseetika üle.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Häbi peaks olema sellist artiklit kirjutada. Aga kirjutajal ongi häbi, isegi enda nime ei julge ütelda. Tõnis ei läinud Rootsi pomme panema, autosid süütama ja vägistama. Kuidas saab üldse võrrelda praeguseid pagulasi ja Tõnis Mäge,” küsib üks kommentaator.

“Ma ei saa aru, mis see siia puutub! Ta sai sinna Rootsi ilma ÜRO-ta, teised eestlased maailmas elavad ka ilma raamistiku toeta! Venelased, ukrainlased ja poolakad on Eestis töö leidnud ilma Junckerite abita!” kirjutab teine.

“Eestlased põgenesid tõesti suure sõja eest, aga need migrandid, mis nüüd Euroopasse ronivad, on enamus majanduspõgenikud, kes veel pealekauba vihkavad Euroopat ja tahavad oma seadused siin kehtestada,” pahandab kolmas.

“Inetu artikkel. Pole sõnu lihtsalt. Kes selle kinni maksis? Kas tõesti juba ühiskond nii madalale laskunud, et hakkame selliseid artikleid oma inimeste kohta kirjutama. EKRE toetajaid ainult tuleb juurde pärast selliseid ajakirjanduse sõnavõtte.” Selliseid kommentaare võib lugeda loo alt.

Mida ütles siis Tõnis Mägi, et teenis ära  vasakliberaalide viha? “Nõukaajal öeldi, et eestlased täidavad Kremlist tulnud käske saksa täpsusega. Praegu on täpselt sama: Brüsselist tulevaid direktiive täidetakse samamoodi. Ja rumalusi täidetakse täielikult, et saada paguneid peale. Vaadake pilte meie poliitikutest, kui nad on saanud kokku Euroopa tippudega: nood pildid ütlevad sada korda rohkem kui jutt seal kõrval,” ütles Tõnis Mägi varem samuti Eesti Ekspressile.

Tõnis Mägi on eesti rahvale vabaduslaulik, tema hingestatud “Koit” on kui teine Eesti hümn. Need tegelased, kes ründavad teda, ründavad kogu eestlust ja kõike eestipärast. Kõlab ehk liiga pateetiliselt, aga nii see on, sest rünnaku eesmärk ei ole kuidagi rõhutada mingeid vastukäivusi, vaid sõna otseses mõttes mõnitada üht inimest, kes ei järgi poliitkorrektsuse raame.

Viimasel ajal on taas hakatud võrdlema eestlaste põgenemist 1944. aastal ja praegust rändekriisi. Võrrelda võiks ehk Süüria sõjapõgenikega, kuid see rohutirtsukari, mis nüüd üle Vahemere valgub, täies elujõus mehed, ei kannata mingit võrdlust eestlastega 1944. aastal. Ja mis kõige tähtsam: Tõnis Mägi tuli kodumaale tagasi. Mustad mehed Aafrikasse ei naase.

Rahvuskonservatiivid toetavad selle looga Tõnis Mäge! Me oleme Sinuga!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused