Peavoolumeedia valetab jätkuvalt endise USA suursaadiku James D. Melville osas

Eesti,
©Uued Uudised
ERR levitab infot, mis on paremal juhul pooltõde. Pilt on illustratiivne.

Eesti peavoolumeedia kerib jälle üles jutud, nagu oleks USA suursaadik Eestis James D. Melville Jr lahkunud 2018. aastal ametist protestiks Trumpi vastu – seda ta küll kuulutas, aga tema ametiaeg oli kohe lõppemas ja oli teada, et seda ei pikendata, ning mees otsustas lihtsalt suure kõmuga lahkuda.

ERR kirjutab taas: “Ameerika Ühendriikide uueks suursaadikuks Eestis võib saada varasemalt endiste liiduvabariikidega tegelenud diplomaat George P. Kent. Ameerika Ühendriikidel ei ole olnud Eestis suursaadikut alates 2018. aastast, kui tollane saadik James D. Melville Jr teatas juuni lõpus, et astub ametist tagasi, tuues põhjusena tollase presidendi Donald Trumpi vastuolulised avaldused NATO ja Euroopa liitlaste aadressil.”

See jutt on vale ka seetõttu, et Eestisse taheti määrata saadikuks Eesti juurtega konservatiiv, 32-aastase teenistuse järel erru läinud admiral Edward (Sonny) Masso, kuid väidetavalt andsid siinsed liberaalid USA-le teada, et ei soovi teda.

Loe ka Eesti meedia jätkab endise USA suursaadiku James D. Melville Jr protestiva lahkumise kohta käiva libauudise levitamist

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused