Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Petitsioon „Ei mošeele Eestis!“

28.10.2016
Londoni Suurmošee
© Scanpix

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/291022686″ params=”auto_play=true” width=”100%” height=”100″ iframe=”true” /]

27. oktoobril 2016. teatas Türgi välisminister, et nad on valmis rajama Eestisse mošee. Ettekäändeks toodi, et mõõduka islami mošee aitavat pärssida radikaalse islami levikut. Tegelikkuses ei ole aga radikaalne ja nn. mõõdukas islam üksteisest eristatavad, mõõdukas islam toidab alati ka radikaalset islamit.

Islam on keeruline ning tagurlik vaimne süsteem, mis võõrutab inimesi euroopalikust elulaadist ning teeb neist meie ühiskonna jaoks võõrkehad, asendades nende individuaalse identiteedi kollektiivse kohustusega islami kogukonna ees. Meie mõistes toodab selline süsteem inimesi, kes hakkavad meie ühiskonnale vastu töötama, kurnates meie rahvamajandust ning ohustades julgeolekut. Euroopa kontekstis võib väita eranditult, et kus on mošee, seal on ka radikaalne islam. Ning islami kõige puhtam vorm on just ISIS, mille ütles välja ka maailma üks tuntumaid Araabia keele professoreid Otto Jastrow.

Ka Eesti ei saa olema erand. Meenutuseks, et üks mošee meil (Keevise tn. 9.) juba tegutseb, mille omanikud on Saudi-Araabia radikaalsed moslemid. Selle mošee peaimaam on Saudi-Araabias õppinud Eesti kodanik Ildar Muhamedšin, kelle kureeritav pühakoda on juba teadaolev ISISe personalibüroo (sellest räägiti ka saates Pealtnägija 21.01.15). Samuti avaldas ajakiri Diplomaatia juba 01.02. 2009. a. põhjaliku artikli erinevatest radikaalsetest islami organisatsioonidest, mis Eesti vastu huvi tunnevad ja kellega Muhamedšin suhtleb.

Kogu Lääne-Euroopa näol on viimase viiekümne aasta jooksul selgeks saanud, et moslemid tekitavad ainult probleeme ning neile siia ehitatud mošeed mitte ei soosi nende integratsiooni vaid vastupidiselt soosivad nende eraldumist meie väärtussüsteemist, getostumist ning radikaliseerumist. See on asjaolu, mida Türgi välisminister väga hästi teab, mis on ka põhjus, miks ta üle maailma lahkelt mošeesid nõus rajama on. Türgi praegune valitsus on võtnud selge suuna riigi omal ajal ilmalikuks muutnud president Atatürgi pärandi ruineerimiseks, tüürides riiki tagasi islami haardesse. Nende selge eesmärk on islami mõjuvõimu suurendamine Euroopas.

Meie vasakpoolsed poliitikud on neile selles osas väga lahkelt vastu tulnud. Nad levitavad valedel ja demagoogial põhinevat muinasjuttu multikultuursest maailmast, mille läbikukkumine praktikas juba ammu selgeks on saanud. Meil ei ole Euroopas kohustust rajada mitte ühtegi mošeed, ega integreerida mitte ühtegi moslemit. Vajadus integratsiooni järele näitab vaid inimese soovimatust integreeruda, mispuhul puudub ka meil omaltpoolt kohustus järeleandmisteks.

Euroopa konservatiive koondav ühendus Fortress Europe, mille Eesti esindaja on MTÜ Intarnational SIS, kutsuvad ülesse kõiki andmaks oma allkiri toetus Eesti islamiseerimise peatamiseks

Georg Kirsberg ja Maria Kaljuste

Allkirjasta petitsioon

FOTO: Scanpix (Londoni peamošee)