Piirideta Reporterid: Postimees konservatiivne – oi kui paha! Postimees vasakliberaalne – see oleks tore!

Eesti,
©Scanpix
Postimehest saab mõnikord ka asjalikku juttu lugeda. Pilt on illustratiivne.

Eesti ajakirjandusmaastik on täielikult vasakliberaalse maailmavaate kontrolli all ja seetõttu rünnatakse vihaselt väljaandeid, mis suhtuvad teatud sümpaatiaga konservatismi.

Vabaühendus Reporters Without Borders (RWB) ehk Piirideta Reporterid kutsus üles Postimehe omanikku Margus Linnamäed austama Postimehe toimetuse sõltumatust. Ühendus kritiseerib oma pressiteates Linnamäed, sest ta on RWB hinnangul muutnud Postimehe oma konservatiivsete vaadete hääletoruks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

RWB kritiseerib ka “Meie Eesti” lehekülgede loomist Postimehes. RWB hinnangul on tegu konservatiivsete vaadete propagandaga, kus faktid aetavat segamini arvamusega.

Võib täiesti kindel olla, et kui Postimees kajastaks ainult vasakpoolset ja liberaalset maailmavaadet, siis oleks Piirideta Reporterite arvates kõik lausa OK. Ilmselt tundis globalismimeelne meedia, et pärast kahe vasakäärmusliku ideoloogiatöötajast “ajakirjaniku” ehk Kiisleri ja Lobjaka eemaldamist tehti neile liiga

Mõistagi on vasakliberaalse meediamaastiku vaenuobjektiks saanud “Meie Eesti”, kus riigi demograafiliste probleemide üle arutletakse murega, mitte ei laulda kiidulaulu selle üle, kuidas eesti keel ja kultuur EL-is lausa roosiaia kombel õitsvat.

Ja muidugi ei mahu globalistlikele piirideta leheneegritele hinge üks ilus lause: “Seisame eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise eest läbi aegade”.

Olukord on lihtsalt kokku võetav – kui vasakliberaalide käe alt miski minema libiseb, nii alustataks surmaoietega sellest, kuidas keegi kuskil demokraatia reegleid rikkuvat. Oleks omanik Margus Linnamäe marksistlike veendumustega, siis kiidetaks teda “ausa, sõltumatu ja objektiivse” ajakirjanduse eest.

Vasakliberaalid, hakake vaikselt harjuma, sest teie aeg hakkab läbi saama ja samuti ka ideoloogiline monopol ajakirjandusmaastikul!

Ja muidugi on põnev see, et rahvuskonservatiivide arvates on Postimees kogu aeg olnud ja on praegugi just vasakule poole kaldu, ja see leht on ka Uute Uudiste poolt kõige rohkem eurokallutatuse tõttu sugeda saanud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused