Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

PILTUUDIS: EKRE Põhja-Tallinna ringkonna esimehena jätkab Urmas Espenberg

01.06.2023
EKRE Põhja-Tallinna ringkonna juhatus

EKRE Põhja-Tallinna ringkond valis esimeheks Urmas Espenbergi, aseesimeesteks valiti Lana Leemets ja Toivo Tasa.

Juhatuse liikmeteks valiti Peeter Tepp, Riho Rausma, Georg Kirsberg, Olav Karro, Urmi Bernatd.

Ametist lahkuv juhatus esitas oma tegevusest aruande, kinnitati kongressi delegaate ning erakonna aseesimees Mart Helme rääkis olukorrast riigis.

“Valimiskampaania oli väga kulukas ning tänaseks kõige tähtsamad võlad on ära makstud. Hetkel toimub Riigikogus kodukorra rikkumine sh tehakse kodukorda ümber. Spiikri ja aseesimeeste nõunikud otsivad aktiivselt põhjendusi ja vabandusi. Paraku tänapäeval meie Eesti Vabariigi Põhiseadus ei maksa midagi. Obstruktsiooni abil üritame blokeerida maksutõusu ja homoabielu eelnõu.

Milleks meile julgeolek vajalik on? Massimigratsioon on suureks ohuks, me laseme sisse igapäevaselt üle 100 venekeelse. Hetkel on terve parlament valitsuse surve all. Me peame võitlust üksi, poliitika on sõda – ühed võidavad, teised kaotavad. Rõhutan, et EKRE ei ole niisama partei, vaid rahvuslikku vabastamise keskus. Ma usun sellesse, et me võidame niikuinii, sest kuri hävitab ennast ise lõpuni,” räägib Riigikogu liige Mart Helme.

Põhja-Tallinna EKRE plaanib hoogsalt liikmeskonda laiendada ja korraldada erinevaid üritusi ning jätkata võitlust ka samas tempos.