PILTUUDIS: julgeolekuteemat peavad oluliseks vaid EKRE saadikud

Eesti,
©Uued Uudised
Saal hetkel, mil sõna võtsid fraktsioonide esindajad.

Tänasel Riigikogu täiskogul, kus peaminister Jüri Ratas andis ülevaade Eesti julgeolekupoliitika eesmärkide saavutamisest, olid olulise teema käsitlusel kohal vaid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadikud, lisaks ka mõni ükski rahvaasemik mõnest teisest erakonnast.

See näitab ilmekalt, kui vähetõsiselt võtavad poliitikud (peale EKRE) julgeoleku teemat. Opositsiooni ei huvita üldse miski peale selle, mis neid särades esile tooks. Riigi julgeolek on neile seega tähtsusetum kui enda asjaajamised.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

10 commentsOn PILTUUDIS: julgeolekuteemat peavad oluliseks vaid EKRE saadikud

 • Avatar
  satanisgod.org

  Huvitav on see et rääginatkse ainult sellistest ohtudest nagu Venemaa, Islam ja vasakäärmuslus, mis on muidugi realsed ohud, aga keegi ei oska rääkida judaismi ohust. Kui ka meil Eestis rabid loevad igapäevaselt oma Toorasid ja Talmunde, kus kirjutab et igale juudile on ettenähtud 2500 orja ja mittejuutide tagant võib varastada jne, siis EKRE pigistab selle ees silma kinni. Sellepärast ma teengi igapäevaselt rituaali mis pöörab Toorat tagasi ja soovitan seda ka kõikidel teistel teha: https://www.satanslibrary.org/paintable.html

 • Avatar

  Kui saal tühi, siis tähendab tööluus ja palga kärbe. Kaua võib rahva raha eest luuslanki lüüa, kord majja. Valijad, te ikka vaadake ennem, keda valite.

 • Avatar

  Kes töö vastu huvi ei tunne peaks ka ilma palgata jääma. Valitsus peaks kiiresti leidma hoovad, et see ülbe tegevusetus rahva raha eest lõpetada.

 • Avatar

  Mis julgeolekust te üldse jahute! Te ei ole ju võimelised isegi kehtestama julgeolekuasutuste järelevalvet, kuigi isegi vastav seadus on olemas! Tsirkuseetendusele muidugi ei tulda. Endine Kapo juht Raivo Aeg on vana miilits, lausa rajooni kompartei politruk. Mida te veel tahate! Praegune Sinisalu upitatakse EKRE abiga kuhugi ELi sooja koha peale. Oelge mulle keegi, mis Kapo see selline on? Millega ta üldse tegeleb? No öelge, kuhu see hunnik maksumaksja raha läheb? Ja kellele sellist Kapot üldse vaja on? Saab vabalt ilmagi hakkama.

  • Avatar
   Elmer Hill

   Olen Andreasiga nõus.Lisan veel juurde Keskerakonna ratase ja Aasa, kes ajavad meie maad reilpeldiku hukatuse poole.Millist julgeolekut see meile annab peale maa lõhestamise ja teab kellele kasu toomise.Lisaks veel Sm.Aas ilgub Martin Helme üle, kes olevat ihu ja hingega samuti r.peldiku poolt.

  • Avatar
   Elmer Hill

   Minu vastust ei ole.Miks ta kadus, ehk sellepärast, et ma nimetasin Rail Baltic`t veidi rõveda nimega, mida ta tegelikult väärib.
   Toetasin eelkõneleja mõtteid ja lisasin juurde, et Sm.Aas lausa irvitab Martin helme üle, kinnitades, et Helme on kahe käega RB poolt.Kuidas on asjad tegelikult?Kuidas aitab RB eesti julgeoleku tugevdamisele kaasa?

   • Avatar
    Elmer Hill

    No krt, see pole esimene kord, kus ma protesteerin oma arvamuse kadumise pärast ja siis on ta jälle olemas.Mis küll toimub?

 • Avatar

  Eesti julgeolekut ohustavad kõige enam hulluksläinud ametnikud, ärikate loodud seadused, nt Võlaõigusseadus, Töölepinguseadus jms mis inimesed siit minema peletavad või hoopis sellise riigi vastu vaenulikuks muudavad.
  Töötajad on muudetud orjadeks, petulepingutega võlglasteks, omandireform lõi armee töötuid, kodanikuõiguste piiramine ja jalge alla tallamine käib hooga edasi.
  Vaenlane ei ole idapiiri taga, vaenlane on siinsamas, mitukümmend aastat nuumatud ja karv läigib tal ka rahvast väljapigistatud rasvast.
  Mitte keegi ei võta sellise riigi julgeolekut tõsiselt, sest see riik on nendele haiget teinud, laostanud, kusjuures ebaõiglaselt.
  Kodanikud armastavad oma sünnimaad, aga riiki mitte just eriti, sest kes ikka peksvat peremeest armastab?

  • Avatar

   Nõus snuga. Ma planeerin juba riigireetmist. Kõige olulisem põhjus riigi hoolimatus mis väljendub ebapiisavas pensionis. See on tahtlik tapmine. Kas üks riigikogulane elaks 4 aastat 400 € kuus? Ei, muidugi mitte aga tegelikult peaks,sest siis ta teaks kuidas riigikogus tööd peaks tegema. Mina seda õiglust äta ei oota, dünamiit ja tikud on käegakatsutavam lahendus.

 • Avatar

  Näib, et Eesti poliitikud ei tee vahet sõjalisel ja majanduslikul julgeolekul.Sõjalise julgeolekuga oleks asi enam vähem selge.Oleme NATO liikmed koos Euroopa maade, USA ja Kanadaga. Majandusega on asi pisut keerulisem. Siin oleme kõigi oma sõjaliste liitlastega konkurendid kus kõigil on küüned oma poole, ka meie kõige suuremal ja ustavamal sõbral, USA-l.Küüned oma poole võiksid/peaksid olema ka Eestil! Meie asi ei ole turgutada suurte ja rikaste riikide majandust, tehes nende ärimeestele kingitusi. Majanduses on EL, Hiina ja USA halastamatud konkurendid ja pannakse üksteisele jalg taha, kus vähegi võimalik! Vaadake, mis toimub energiakandjate turul , kus 20-25% kallim LNG konkureerib Vene torugaasiga.Majanduses kehtib ka sõbralike riikide vahel Väikese ja Suure Peetri põhimõte.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused