Pole enam piisavalt oravat: opositsioonis istumisest tüdinud Külmkapi-Taavi punus poliitikast, kartes, et viimanegi köidik toiduahelas katkeb

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Riigikogust lahkub tuntud peenhäälestaja.

Külmkapi-Taavil võttis aega kolm aastat, et pärast sellist blamaaži, mida ta Malaisias korraldas lõpuks poliitikast lahkud. Ilmselt juba mitmel hommikul vaatas truu reformierakondlane endine peaminister Taavi Rõivas peeglisse ja avastas, et temas pole piisavalt enam oravat, sest nagisevate treppidega Toompea lossi saalis niru nelja tonni eest tavarahvasaadikuna opositsioonis pinki nühkida, pole see, millest ta unistanud on.

Enne veel, kui viimased toiduahela köidikud ära lõigatakse, tuleb ruttu ärisse sukelduda, et Mercedes istumise alt ära ei kaoks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kes enam ei mäleta, siis meenutagem, et 2017. septembri lõpus pidas osa Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ametliku delegatsiooni liikmeid Malaisias peo, kus kordasaadetut võib pehmelt öeldes nimetada ebaväärikaks. Delegatsiooni kuulus ka reformierakondlasest ekspeaminister Taavi Rõivas, tehes Eesti margi välismaal totaalselt täis.

Pärast ametlikke üritusi läks osa delegatsiooni liikmeid baari lõõgastuma, kaasa kutsuti ka Malaisias töötavaid eestlasi ja teisi, kellega visiidil tutvuti, peamiselt naisi.

Hiljem liikus seltskond – siis koosnes see juba peamiselt delegatsiooni liikmetest ja kaasa kutsutud naistest – ühe hotelli katusebaari, mille keskel troonib helesinine bassein, kus üks delegatsiooni liige lükkas enda lähedal seisnud naise segastel vette.

Taavi Rõivas vedas ühe eestlanna tantsupõrandale, kus kukkus ta vastu nühkima ja ühel hetkel tõmbas ta tantsupõrandalt eemale nurga taha kahe külmiku vahele ja hakkas jõuliselt suudlema.

Edasine läks naise sõnul täiesti kontrolli alt välja: Reformierakonna tipp-poliitik kiskus daami kleiti üles ja käperdas teda.

Selle skandaali peale palus Rõivas avalikult vabandust.

Reformierakonnast on poliitikast jalga lasknud nii Kalle Palling, Remo Holsmer, Arto Aas kui ka Lauri Luik. Ilmselt läheb ka Hanno Pevkur. Peaaegu terve Joala klubi. Kas nende viimane liige Kristen Michal on järgmine?

Noorema põlve poliitikud, keda riigikogulase niru palk ei ahvatle. Ja tüürini nad ei küündi. Nii jäetakse lõpuks veteran Jürgen Ligi üksi koos Kaja Kallasega võimlema.

Lääne-Virumaa valijaid petnud poliitik, keda kolleegide kui ka avalikkuse seas tuntakse rohkem küll Luisa Värgi mehena kui Taavi Rõivasena jätab koha parlamendis endisele Lääne-Viru maavanemale ja Rakvere linnapealt kukutatud Marko Tormile.

Tormi teatakse Virumaal mehena, kes ei saanud hakkama Rakvere abilinnapeana, kust ta eelarve kokkupanemise kiirel ajal lihtsat saba jage vahel ära tuli, ega ka linnapeana, kus teda saamatuse pärast umbusaldati.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused