Poliitlumehelbekesed on Mart Helme peale solvunud – saage ometi täiskasvanuks!

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Dt4X6xR6KHoBegNidqrydo-1

Lugedes Reformierakonna umbusaldusavalduse teksti Mart Helme suhtes, tuleb peale naer ja nutt. Naer tekib nende põhjenduste absurdsusest, nutt aga sellest, millised tühikargajad on poliitikasse sattunud.

Kusagilt on välja kistud fraas, mis ütleb, et EKRE-le on teada, kes Marti Kuusiku suhtes laimuinfot levitasid – ja järeldus on: “See oli kõikide nende inimeste, kes on oma teadmistega ajakirjanduse või politsei poole pöördunud, ähvardamine. Siseministri poolt on selline tegevus lubamatu. /…/ Siseministrina ei saa jätkata inimene, kes perevägivalla teemat naeruvääristab.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme ütlemised pole suunatud kellegi ähvardamisele, vaid teadmisele, et kogu selle palagani lavastasid Rakveres Reformierakonna liikmed ning teemat pole ta samuti naeruvääristanud – ainult absurdseid süüdistusi ministri suhtes.

Taas on üles kistud Marine Le Peni visiit ja sellest tuleb ka poliitnäriliste järeldus: “Mart Helme on ka valitsuses olles jätkanud erakonna esimehena paremäärmusliku retoorika soosimist oma erakonnakaaslaste poolt. Selline retoorika on kahjustamas rahvusvaheliselt Eesti mainet ja meie liitlassuhteid.” Kulunud retoorika oravapartei poolt.

“02.05 toimunud pressikonverentsil nimetas siseminister Eesti Vabariigi presidenti “emotsionaalselt ülesköetud naiseks” ning solvas oma kommentaaridega nii presidenti kui ka naisi üldisemalt. /…/  Mart Helme on valitsuse liikmena muutmas tavaliseks naisi alavääristavat sõnakasutust.” Pole mõtet kommenteeridagi.

“14.05 teatas Mart Helme, et tal oli rahapesu teemaline nõupidamine, kus talle väidetavalt öeldi, et “Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatide ja Isamaa koalitsioonid on lasknud sadu miljardeid rublasid, dollareid, eurosid pesta läbi Eesti pankade.” Edasi tuuakse mängu Jüri Ratase sõnad, et pole andmeid mõne erakonna seotusest rahapesuga ja tehakse järeldus – Helme valetab.

Kui võtta aluseks, kuidas Reformierakond Marti Kuusikut olematu info põhjal ründas, võiks vastulause aluseks võtta juba selle, et Jürgen Ligi oli suurema rahapesu ajal rahandusminister – kui ta ka taskuid ei täitnud, on Ligi ääretult ebakompetentne ja suurvargused mahamaganud minister.

“Viimati teatas Mart Helme ETV saates “Esimene stuudio”, et ERR-i Ameerika korrespondent “Maria-Ann Rohemäe on meid petnud ja meile kaks ja pool aastat valetanud”.  Kui riigikogu liikmed selle kohta küsisid, siis ei olnud siseminister ka Riigikogu infotunnis valmis oma sõnade eest vabandama või neid tagasi võtma.”

Ja miks peakski, kui Maria-Ann Rohemäe on kogu selle aja edastanud Demokraatliku Partei agendat ehk kajastanud üheülbaliselt ainult Trumpi-vastasust?

See umbusaldusavaldus pole kuidagi tõsiseltvõetav, sest kogu teksti taga on isiklikud solvumised, fraaside kontekstist väljarebimine, nende mõtte väänamine ja ütlemiste traagika ülepaisutamine – kamp võimust ilma jäänud poliitikuhakatisi valavad lihtsalt oma sappi ja pettumust kõige labasemas stiilis välja!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused