Politseijuht tunnistas, et praegune valitsus loob Eestisse järgmist mitmesajatuhandelist võõrkogukonda

Eesti,
©UU
Politseijuhi Elmar Vaheri sõnul toimub põgenike integreerimine siinsesse ühiskonda ehk siis koju nad enam ei lähe.

Viimased uudised põgenikerindelt ütlevad, et kuigi Eestisse tulijate arv on vähenenud, täitub nõu lihtsalt aeglasemalt, aga riik ei kavatsegi sisserännet oma vastuvõtuvõimekusest lähtudes kontrolli alla võtta.

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) lõpetab reedest massilise sisserände hädaolukorraplaani rakendamise ning sõjapõgenike abistamise juhtroll liigub tagasi sotsiaalkindlustusametile.

“Kriis ei ole läbi ja nüüd peab riigi pingutus koonduma põgenike pikaajalisele majutusele ja Eesti ühiskonda integreerimisele. Neis ülesannetes on suurem roll sotsiaalministeeriumi haldusalal, mistõttu lõpetab PPA massilise sisserände hädaolukorraplaani rakendamise ja annab juhtrolli üle sotsiaalkindlustusametile. Kõik asutused, kes on seni pingutanud Ukraina sõjapõgenike vastuvõtmisel, jätkavad selle nimel koostööd ka edaspidi,“ lausus PPA juht Elmar Vaher.

Politseijuht ütleb täpselt välja valitsuse plaani “põgenike… Eesti ühiskonda integreerimisele”. Seda ajal, mil Kiievi linnapea teatas, et kaks kolmandikku Ukraina pealinnast põgenenutest on sinna naasnud – Eesti aga töötab nende kinnistamise nimel.

Eestis on juba 300 000 inimesega venekeelne kogukond, uuest, ukraina kogukonnast on kohal 40 000 pluss varem Eestis elanud ukrainlased. Räägitud on Nigeeria, India, Pakistani ja veel mitme kogukonna kasvust, seega teised kasvavad, eestlaste oma aga kahaneb, seda just protsentuaalselt kogu elanikkonnast.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused