Populaarseim migratsioonivastane FB leht suleti

Eesti,
- Updated

Uued Uudised sai avaliku kirja Pagulaste Vastu FB grupi administraatorilt, mille ka siinkohal ära toome:

„Pagulaste Vastu“ avalik pöördumine.
Käesolevate sündmuste valguses on minul, facebook kogukonna „Pagulaste Vastu“ administraatoril, teadaanne, mis võiks jõuda inimesteni. Kodanik, kes ennast facebook-is nimetab Ly Ly Tervo ja kes on ka kogukonna „Vaba Sõna“ liige, võttis nõuks sulgeda veebipolitsei abiga „Pagulaste Vastu“ leht, mis tal ka kenasti õnnestus. Kuna politsei oli juba eelnevalt negatiivselt meelestatud „Pagulaste Vastu“ lehe suhtes, siis ei saanud see olla Ly Ly – le kuigi keeruline ülesanne. Siiski… Lehe sulgemine ei saa olla takistuseks meie mõtteviisile ja ükskõik kui palju see kõnealusele isikule ka meelehärmi ei valmista, on meie teadaanne järgmine: Meid ei saa allutada provokatsioonile ega saa ka sundida mõtteviisi või väljaütlemisi muutma. Meie kogukond koosneb inimestest, kes tähtsustavad Eestit ja Eesti tulevikku. Ly Ly Tervo ja politsei koostöö lehe sulgemisel kujundasid ja kinnistasid vaid arvamust, mis siiani on nagunii olnud. Juhin tähelepanu sellele, et lehel oli rohkem kui 17 000 jälgijat kelle arvamus ilmselt politseid ei huvita. Tundub sama aus kui kõik muu, mis poliitilisel maastikul toimub. Käesolevaga teatan, et hetkel on käima löödud uus kogukond: PagulasVaba Eesti  Facebooki leht:
https://www.facebook.com/pages/PagulasVaba-Eesti/690635501064429

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused