Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Postimees otsib Kremli mõjuagente – ainsaks tingimuseks on, et “tabatav” väärtustaks kodu ja peret

-
28.09.2018
Kremli mõjuagendid?
© Objektiiv

Postimees on üllitanud järjekordse propagandaloo, mis võib mõnede faktide poolest küll õige olla, kuid järeldused sarnanevad täpselt Eerik-Niiles Krossi paskvilli omadega.

Sel eesmärgil on valminud lugu “Venemaa pehme võimu kampaaniate keskmes on nüüd ka kodu ja pere”, mille pealkirigi on juba suunav – sest kes tegelevad Eestis pere ja kodu kaitsmisega? Muidugi on nendeks EKRE ja SAPTK – traditsioonilise pere kaitsjad said järjekordselt Kremli templi külge!

Nagu ka Krossi varasem lugu, on terve üllitis üles ehitatud reaalsele Venemaa õõnestustegevusele ja siis on asutud sellesse sobitama nii Orbanit kui ka kõiki teisi Brüsseli föderalistidele mittesobivaid jõude. Omapära lisab ka järeldus “Traditsiooniliste väärtuste rõhutamisega vastandub Venemaa nn Geiroopale.” Isegi fotot, millel on miljoni osavõtjaga miiting Roomas traditsioonilise perekonna kaitseks, seostatakse pildiallkirjas Venemaaga

Jättes kõrvale Venemaa konteksti, võiks küsida: kas mõiste Geiroopa on siis vale? Sest see, mis toimub Euroopas, ei ole mitte geiõiguste kaitse, vaid vasakliberaalide algatatud ideoloogiline pealetung, milles vähemused on “tankistideks” tehtud — nende õiguste kaitsmise sildi all veetakse barrikaadidele  tuhandeid inimesi, kelle kaastundlikku, ent naiivset südant kasutatakse ära “kurjade jõudude”, ennekõike rahvuslaste hävitamiseks. Geiagenda ei ole inimõiguste kaitse, vaid maailmalammutajate ideoloogia, kelle eesmärgiks on hävitada traditsiooniline pere, mis koosneb isast, emast ja lastest.

Alles neljapäeval vahendas Roland Tõnisson oma loos Helsingis elava Valver Kõrgemäe info sellest, kuidas Soomes surutakse koolidesse sooneutraalsust ja lapsed ei tohi kasutada sõnu “poiss” ja “tüdruk”. Sooneutraalsus aga on geigenda üks kõrvalharu. Kui tegu pole Geiroopaga, siis misasi see leviv ebanormaalsus üldse on? Kas seostada sellega Venemaad või mitte, Geiroopa on tekkinud, õigemini tekitatud, ja see on pannud heteroseksuaalse maailma räige surve alla, olles muutunud Gaystapoks! Vastupanu sellele ideoloogiale aga saab kohe kõige hullemad sildid külge!

Loo lõpp panebki asjad paika: “Kogu selle mujal maailmas peetava info- ja propagandasõja taustal kerkib aga küsimus: kas – ja kui, siis miks – me Eestis arvame, et siin ühtegi sellist orkestreeritud kampaaniat ei poliitikas ega internetis inimeste tervise, pereväärtuste, geieuroopa jälkuse jms üle ei käi ega tule?”

Ehk siis öeldakse otse välja, et kui oled pereväärtuste poolt ja geiagenda vastu, oled Kremli orkestris. M. O. T. T.

Mis siis üldse väljaspool globalismi, multikultuursust ja homoseksuaalsust pole Venemaaga seotud ja tema mõjutatud? Kas loodusseadusedki on Kremli paika pandud?