Postimehe hävituspataljonlased jõudsid kompromiteerivat materjali otsides oma sihtmärkide lapsepõlvekodudesse ja koolipinki

Eesti,
ajakirjandus, ajaleht, postimees
©Uued Uudised
Erameedia küsis riigilt raha, aga sai mööda näppe. Pilt on illustratiivne.

Eesti peavoolumeedia on sopakeerutuses läinud juba sedavõrd sassi, et ajab iseenda poolt kurjategijateks tembeldatud inimeste minevikust musti plekke otsides jälgi juba nende lapsepõlves ja suguluses.

“Valitsuse kriisi lävele viinud skandaali asjaosalisi, maaeluminister Mart Järvikut, tema endist nõunikku Urmas Arumäed ja PRIA-ga vaidlevat talupidajat Rein Soosaart ühendab asjaolu, et nad tunnevad üksteist praktiliselt kogu elu: nad olid algklassides koolikaaslased ja noorpõlvetuttavad ning Soosaar on ühtaegu ka ministri hõimlane,” kirjutab Postimees. Loo juures on isegi kaart sellest, kus keegi elas ja koolis käis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sopaväljaanne on suutnud vägevalt Sherlock Holmesi mängida:

“Mitmed Postimehega vestelnud kohalikud kinnitasid, et Järvik, Arumäe ja Soosaart tunnevad üksteist juba väga kaua aega. Nimelt on minister Mart Järvik, talunik Rein Soosaar ja ministri eksnõunik Urmas Arumäe sündinud vähem kui aastaste vahedega ning pärit Vändra külje alt Võidula külast või olid sellega tihedalt seotud. Järvik ja Soosaar õppisid koos Võidula kuueklassilises algkoolis, mis suleti juba 1971. aastal ning mille vilistlaskonnast pole seetõttu järel ühtki avalikku jälge. Järvik käis Võidulasse kooli kolm kilomeetrit eemal asunud kodutalust, sarnane teekond oli ka Soosaarel.

Kuigi Arumäed teatakse pärinevat Pärnust, on vähem teada, et tegelikult veetis ta kõik suved Võidulas ja sealt pärineb ka tema sõprus Järvikuga. Tol ajal elas Arumäe praeguses Võidula rahvamajas asunud korteris, kõrvuti samas koolis õppinud eksminister Tarmo Loodusega. Hiljem läksid meeste kooliteed eri suunas, ent sõprussuhe jäi. Rein Soosaar ostis pisut eemale talu ja ehitas koos poegadega üles põllumajandusettevõtted, mis toimetavad praegu Võidulast vähem kui kümne kilomeetri kaugusel. Järvik on nüüdseks Rassi talu peremees ehk jäänud pidama samasse kohta Võidula külje all, kust kooliteed alustas.”

On selge, miks Postimees nii põhja käib: ajakirjanikud, kes peaks uurima näiteks Danske rahapesu tausta, songivad selles, kus nende poolt hävitatav inimene koos algkoolis käis ja kellega õunaraksus oli.

Ka siin on näha ülemaailmset vasakliberaalide algatust, kus ahistamisskandaalide aluseks on vägisi võetud suudlus või käe asetamine valesse kohta keskkooli aegadel, millest on möödas pool sajandit.

Mõne aasta eest maeti Tallinnas üht väidetavat allilmategelast, kelle matustel käisid päris prominentsed tegelased. Kui neilt küsiti, miks nad sellise kahtlase tegelase ärasaatmisel on, selgus, et nad olid poisikesepõlves sõbrad – siis kui üks polnud veel poliitik ja teine “ristiisa”. Neid mehi Postimees küll risti lüüa ei tahtnud.

5 commentsOn Postimehe hävituspataljonlased jõudsid kompromiteerivat materjali otsides oma sihtmärkide lapsepõlvekodudesse ja koolipinki

 • Avatar
  Margus Peterson

  mida te sellelt tindisolkijate seltskonnalt ootasite?! et nad käituvad nii, nagu ütles ÕPETAJA JUHAN PEEGEl: AJAKIRJANIK VÕID SA OLLA,
  INIMENE PEAD SA OLEMA!? nad käituvad täpselt nii, nagu ütles tartu ülikooli “õppejõud” ja “meediaguuru” himmamarju: inimene võid sa olla,
  aga AJAKIRJANIKUNA PEAD SELLE TEADLIKULT KÕRVALE JÄTMA!! ehk: ajakirjanikuna PEAD sa olema TÄISMÖLAKAS. KARISTAMATULT. “tänud” teavitamast,
  et meite ALMA MATERis “koolitatakse” potentsiaalseid mölakaid. lihtsalt huvi pärast – mida arvab taolisest “aridusest” maksumaksja?
  väike ajalooline võrdlus: ca 2 sajandit tagasi kasvatas šveitsi pedagoog Pestalozzi inimestest HÄRRASMEHI; ca sajand tagasi utsitas vene
  õpetaja Makarenko “revolutsiooni” keerise kodutuks ja vanemateta jäänud kaake INIMESTEKS. tänapäeval – kuda see Tammsaare ütleski?

 • Avatar

  Kui juba lapsepõlve koolivennad jutuks tulid, siis kas keegi teab kes oli ja millega täna tegeleb Mart Laari omaaegne pinginaaber?

 • Avatar

  On ikka hullumaja!Prokuratuuril jälle põhjust uurimist alustada

 • Avatar

  Päris kurb on vaadata kuidas meie meedias on vohama hakanud hüsteeria bakter. Asi võib ohtlikuks minna kui hüsteeria bakter vallutab kogu maa. Viimane aeg on võtta tarvitusele vajalikud abinõud.

  • Avatar
   Isoleerida!

   See pole anam hüsteeria, see on amokijooks.Mõned hullemad ajuinvaliidid tuleks kiiresti isoleerida.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused