Potjomkinluse uusversioon: “paha valitsus” ukrainlasi ei andnud, aga Aafrika tuli appi

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Eesti meedia – ei sammugi paremaks, aina hullemaks… Pilt on illustratiivne.

Just nii võib vaadelda propagandistlikku lugu Maalehes “Ukrainlaste asemel korjavad maasikaid nigeerlased ja hindud” – ikka rõhk sellel, et eestlased ei tule, aga kõik teised küll.

“Nigeerlasi on paarkümmend ja üks on Kamerunist,” räägib mitmeteistkümnel hektaril maasikaid kasvatav mees korjajatest, paludes enda ja talu nime kirja mitte panna. “Üks naisterahvas aitas neid otsida, temal on tutvusringkond nigeerlasi ja läbi tema tulid. Kõik on tudengid.” Eestlasi on tal tööl vähem kui välismaalasi vaatamata sellele, et sõbrad ja tuttavad tulid ka appi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lisaks nigeerlastele on siinsetel põldudel rakendust leidnud ka hindud – Lätis õppivad välistudengid.

Tegu on kavala üritusega – juba praeguse “Black Lives Matter” kampaania korras, näitamaks, kuidas “head aafriklased” aitavad Eesti põllumeest, keda “paha valitsus” kiusab. Varsti räägitakse juba sellest, et nigeerlased, keda Eestis on pea tuhat, ongi selle maa “uus sool”, maaelu päästjad.

Loost selgub, et ühel naisel oli seltskond tuttavaid nigeerlasi ja tema korraldas tuleku – järelikult mustad ikkagi ise sellele ei tulnud, vaid keegi korraldas teadlikult just nimelt aafriklaste (kuigi tudengeid peaks Eestis olema kogu maailmast) šõu maasikapõllul. Pildil olev “tudeng” aga näib õpieast juba tublisti väljas olevat.

Anonüümseks jääda soovinud maasikapõllule jõudsid Lätist ka hindudest tudengid. Siit tekib kohe küsimus – kes korraldas tudengite veo maasikapõllule ja kui see oli võimalik, siis miks mitte eestlastest tööotsijatele?

Ja kui palju maksti kaugetele külalistele töö eest – lihtsalt selles valguses, et ettevõtmised, mida Eesti oma tööjõu puhul peetakse paljudel põhjustel üle jõu käivaks, töötavad mustade tudengite põllule veol ideaalselt.

On ju maasikakasvatajad väitnud, et inimesi igal hommikul põllule ja õhtul koju vedada olevat kulukas – neegrite puhul ei tundu see probleemiks olevat.

Kuidas ka ei vaataks, kogu üritus tundub olevat üks ilus muinasjutt, mis korraldati propagandistlikel eesmärkidel. Ja nagu välismaalaste puhul ikka, jääb kogu tegevus anonüümseks – nii heas kui halvas. Kõik need ettevõtted, kus neegrid ei käinud, on kajastust saanud täisinfoga. Kas talunik häbeneb neegertööjõu kasutamist? Sel juhul kohe põlvili ja andeks paluma!

13 commentsOn Potjomkinluse uusversioon: “paha valitsus” ukrainlasi ei andnud, aga Aafrika tuli appi

 • Avatar

  Selliseid maasikaid küll ei osta!

 • Avatar

  See on väga ohtlik pretsedent.kui makstakse neile vähem kui seadused ette näevad – siis on see orjatöö. Ja kui neegreid peetakse orjadena Eestis, siis peame varsti kõik (va. EKRE, kes seisab õiglase tasustamise eest)nende ees käpuli roomama ja nende varbaid lakkuma. Kui aga kõik on seaduslikult registreeritud, palk ja maksud korralikult makstud, siis ehk on teisest küljest abiks seegi, et meie ei pea neid ülal pidama vaid teenivad oma elatise ise. Maasikal on ükskõik, mis värvi näpud teda nopivad ja ega lehm ka jalaga viruta, kui musta näeb. Lihtsalt KÕIK ON SEADUSE EES VÕRDSED. Lihtsalt miks peaks ettevõtja, kellel on kõik korrektselt vormistatud, häbenema välja tulla oma nimega, see oleks ju pääsetee ka teistele “hädalistele”, kelle juurde eestlased kuidagi tööle ei taha tulla.

 • Avatar

  50000 töötu hulgast ei leitud 30 eestlast marjule? Jamad lood Maarjamaal.

 • Avatar

  Tsirkus,ei tee ükski neeger tööd kui piitsaga üle küüru ei viruta ja siis ka liigutab ainult seni kuni kipitab.

 • Avatar

  Poliitiliste maasikate puhul on asi lihtne – nende kasvatajad tahavad poole aasta tööga (kui sedagi) teenida tulu, mis võimaldaks aasta otsa lahedalt ära elada ja seepärast ollakse sunnitud selle ühe ning ainsa alaga tegelema pinnal, millest oma jõud üle ei käi. Selliseid majandeid pole võimalik eesti keeles taluks nimetada, sest eesti talu annab perele aastaringselt tööd ja äraelamist. Neil, kel on mitu rauda tules on väiksem võimalus kõrbeda, kui ühe ettevõtmisega jäädakse miinusesse, siis on lootust, et teised veavad välja.

 • Avatar

  Suurepärane propaganda multikulti edendajatele, loomulikult on see show tagamõttega tehtud, et liberastid saaksid õigustada vaba migratsiooni ja mustade sissetoomist Eestisse.

  • Avatar

   Milleks neid sisse tuua, niipalju kui maasikakorjajatele vaja, on neid siingi. Isegi muudele töödele jätkuks, kui nad vaid viitsiksid.

 • Avatar
  Kas me oleme kohale jõudnud?

  Ka jäätmejaamas sortis jäätmeid kaks väääga tumedat tegelast…

 • Avatar

  Jumala FAKE uudis,kohutav propaganda,multikulturism ei ole tegelikult maailmale kasu toonud ei majanduslikult ega ka kultuuriliselt.

 • Avatar
  Orjapidajate tõeline pale

  Maasikaplantaatorid kordavad lootusetult hilja USA kolonisaatorite sajanditetagust viga – toome orje Aafrikast. Tagajärgi näeme praegu USA-s. Ega ori igavesti orjaks jää, varsti hakkab vägivallaga õigusi nõudma.
  Boikott Eesti orjapidajatele ja nende toodangule (vaatamata orjatööle ikka kallim kui Poola maasikas).

 • Avatar

  Ehk hakkab mõni blömmkargamine siin jälle toimuma, tulid varakult kohale, et elu eestis omale elamisväärseks teha

 • Avatar

  Miks uutel uudistel äppi ei ole?

 • Avatar

  Kurb on tolle seltsimehe elu – kui välismaalasi on 21 ja kõik ta sõbrad ning tuttavad appi tulid, tähendab see et tal on sõpru ja tuttavaid märksa vähem kui 21…
  On nigu on.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused