President Arnold Rüütel: tulevikku vaatab kõige tõsisemalt EKRE

Eesti,
©UU
Arnold Rüütel EKRE kongressil 2017. aastal.

Teisipäevasel Aasta Põllumehe konverentsil rääkis ka EKRE auesimees Arnold Rüütel, kes tunnustas erakonda tõsise suhtumise eest Eesti tulevikku.

Kui Maaleht küsis president Rüütlilt, milline  erakond on kõige põllumehesõbralikum, vastas too muu jutu seas: “Eestis on probleeme väga palju, võib-olla selles mõttes vaatab tulevikku kõige tõsisemalt EKRE.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rüütli sõnul on üheks ühiskonna suurimaks probleemiks madal sündivus. Ta kujutab ta ühiskonda ette püramiidina, mille all on rahvas, järgnevad omavalitsused, ühiskondlikud organisatsioonid ning Riigikogu, valitsus ja president – ja kõige selle aluseks on Eesti põhiseadus. “Peab vaatama, et selles püramiidis kuskil lünki ei tekiks. Kuid praegu on tekkinud lünk väga tõsiselt just sündivusega. Ei ole varsti enam seda, millega seda püramiidi alustada. Kui mõni aastakümme ette vaadata, oleme täiesti kriisiseisukorras,” hoiatas president, kes soovitab arenguprobleeme jälgida tervikuna.

EKRE majandusprogrammis on kogu taust selline, mis soodustab perede hakkamasaamist toimiva majanduse kaudu, kuid sündivuse osas on kaks seisukohta: “Vähendame lapse ülalpidajate tulumaksu veerandi võrra iga lapse pealt kuni lapse 18-aastaseks saamiseni” ja “Arvestame tööl käivale lapsevanemale laste kasvatamise eest tööstaaži alates teisest lapsest.”

Allikas: Maaleht

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused