President saatis vähemuste esindajate kaudu “pingviinide paraadilt” ühiskonnale ideoloogilise sõnumi

Eesti,
©Scanpix
Presidendi “pingviinide paraadil” puudub nüüd liigirohkus, kõik on ühesugused ja sarnaselt mõtlevad. Pilt on illustratiivne.

SAPTK esimees Varro Vooglaid kirjutab sotsiaalmeedias, et Eesti LGBT Ühing jagab uhkelt pilti sellest, kuidas nende juhtfiguurid käisid vabariigi aastapäeval Kersti Kaljulaiu külalistena suurel peol.

“Võiks ju küsida, et millised on pildil olevate isikute saavutused või teened riigi ja ühiskonna ees, et president arvab vajalikuks nad aasta kõige olulisemale riiklikule vastuvõtule kutsuda. Aga küsimus oleks valesti asetatud – mitte ainult selle tõttu, et mingeid saavutusi ega teeneid neil inimestel muidugi ette näidata ei ole, vaid pigem seetõttu, et kutsumise põhjus seisneb muus,” märgib Varro Vooglaid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tema sõnul on tegu lihtsalt Kersti Kaljulaiu žestiga, millega ta näitab, millised on presidendile vastuvõetavad ideoloogilised positsioonid, millised mitte. “Objektiivselt on see inimestele muidugi omajagu alandav, kui nad on vastuvõtule kutsutud mitte mingite saavutuste või teenete tõttu, vaid lihtsalt ühiskonnale ideoloogilise sõnumi saatmise vahendina. Aga vaevalt kutsutud ise sellest aru saavad – neil oli kindlasti lihtsalt üks tore pidu,” nendib SAPTK esimees.

President panebki märgid maha oma sümpaatiate ja antipaatiate kaudu, näidates, et on ühtede president ja teiste oma pole. LGBT võib tõesti uhkustada, sest nemad pilluvad nüüd koos Vahur Kersnaga presidendi kaevikust granaate.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused