Priipääse: EL tahab hakata otse Aafrikast neegreid Euroopasse importima

Eesti, Maailm,
- Updated
Neeger
©UU
Neeger

Euroopa Liit tegi teatavaks plaani võtta 50 000 põgenikku otse Aafrikast, Lähis-Idast ja Türgist, et migrandid ei võtaks ette ohtlikku reisi üle Vahemere. Ettepanek hõlmab EL-i riike ja on mõeldud kaheks aastaks. See on jätkuks ümberasustamisprogrammile, mis töötati välja 2015. aasta rändekriisi olukorras.

Euroopa Komisjoni rändevolinik Dimitris Avramopoulos rõhutas vajadust luua alternatiiv ebaseaduslikule ja ohtlikule merereisile. Euroopa Komisjon ütles avalduses, et “soovitab uut EL-i ümberasustusskeemi, toomaks järgmise kahe aasta jooksul Euroopasse vähemalt 50 000 kõige haavatavamat rahvusvahelist kaitset vajavat inimest”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EL on väljaspool blokki asuvate riikide, peamiselt Türgi ja Jordaania põgenikelaagritest ümber asustanud 23 000 inimest. Neis laagrites on valdavalt Süüria sõjapõgenikud. Neist piirkondadest ümberasustamine jätkub, kuid senisest rohkem pööratakse tähelepanu Liibüale, Egiptusele, Nigerile, Sudaanile, Tšaadile ja Etioopiale. “See aitaks kaasa Vahemere keskosa rändevoo stabiliseerimisele,” ütles komisjon peamiselt Liibüast Itaaliasse kulgevat rändekoridori silmas pidades.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused