Pühapäeval tuleb Tallinnas migratsioonileppe vastane meeleavaldus

Eesti,
©UU
Rahvuskonservatiivne maailmavaade teeb vasakliberaalse multikultuursusideoloogiale tuule alla.

MTÜ Tark ja Terve Eesti, mille juhatusse kuulub ka Maria Kaljuste, korraldab pühapäeval Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavalduse ÜRO migratsioonileppe vastu ja sõnavabaduse eest.

“Keegi peab praeguses pingelises olukorras andma rivaalitsevate poliitikute ja meedia vahelt ka rahva sellele osale võimaluse ennast väljendada ning kuuldavaks teha, kes seda soovib ja kes muidu saab seda mingil moel teha vaid kord nelja aasta tagant,” põhjendas Kaljuste meeleavalduse vajadust.

Meie Maa uuris Maria Kaljustelt, kas ta ei karda, et eurosaadik Indrek Tarand võib oma trikki korrata. On ta ju mitmel meeleavaldusel mikrofoni enda kätte haaranud ja üritanud sõna sekka öelda. Viimane kord juhtus see 26. novembril EKRE poolt Toompeal ÜRO rändepakti vastu korraldatud aktsioonil, kus Tarand pärast sõnavõttu pikali tõmmati.

“Me ei karda kedagi ega midagi. Ka ei pea me Tarandi juhtumit liigse tähelepanu vääriliseks. Kaitseks pättide eest oleme palganud seadusega ette nähtud korras turvamehed. Korda tagama on lubanud tulla ka vabatahtlikud,” ütles Kaljuste. “Me ei pööra Taranditele liialt tähelepanu, keskendume inimestele, keda meeleavaldus kõnetab.”

MTÜ Tark ja Terve Eesti organiseeritud meeleavaldus on plaanis teha Vabaduse väljakul kella 14-17, et kaugema kandi tulijad jõuaksid sinna ja tagasi sõita.

Allikad: BNS, Meie Maa

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused