Püksid nurka, seelik selga – ka Äripäeva peatoimetaja läks roosiaeda abikaasa sõbrannana

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Äripäev – järsku Ärastamispäev? Peatoimetaja ju oleks pidanud ka mees olema…

Kui ühiskonna mõnes grupis katus sõidab, siis täielikult – nüüd unustas ka ühe prestiižikana tundunud ajalehe peatoimetaja Meelis Mandel oma soo ja läks presidendi vastuvõtule T-särgiga ja seelikus. Või peab ta ennast šotlaseks.

Vanasti naerdi mehelikkuse puudumise üle sõnadega, et pane seelik nüüd selga. Nüüd panevad mehed ise undruku ülle ja arvavad ennast kaasaegseks inimeseks.

Äripäeva peeti seni asjalikuks leheks, aga nüüd, kus peatoimetaja andis mehelikkusele teise näo, tuleb ka väljaandele teisiti vaadata. Kas “äri” on sama, mis “ärastamine”? Või “ärmatamine”?

Mikk Pärnitsast saab veel aru, anarhistlik-globalistlik narr, aga ärilehe peatoimetaja…

“Oleme jõudnud olukorda, kus riiklikel üritustel enam etiketti ei ole. Kultuuriline areng missugune!” ütleb Varro Vooglaid.

Seega küsimus laiale ringile (just see, mida küsitakse šotlaste puhul) – kas need “mehed” seeliku all midagi ka kannavad? Või tuulutavad lihtsalt kerasid?

Šotlaste kilt rõhutas siiski just rahvuslust, äripäevaliste seelik aga on tõestus neomarksismi-nakkusest.

Aga EKRE meestel on nüüd lihtsam – nemad olid, on ja jäävad härrasmeesteks nende tolade kõrval.

Võrdluseks kollaaž õigest mehest ja mehe varjust.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused