Purjuspäi politsei eest ohtlikult põgenenud välismaalasest roolikeeraja saadeti riigist välja:

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Politseipatrull

Harju Maakohtu otsusega mõisteti 24-aastane varem karistamata “kolmandatest riikidest” pärit mehele, kes purjuspäi kihutades politsei eest põgenes, lühimenetluse korras 30-päevane vangistus ja lisakaristusena Eesti Vabariigist väljasaatmine koos sissesõidukeeluga viieks aastaks. Lisaks tuleb isikul tasuda ka kriminaalmenetluse kulud.

Alguses sai Lääne-Harju politseijaoskonna patrull Nõmmel patrullides kahelt naisterahvalt info, et piirkonnas liigub kahtlase sõidustiiliga sõiduk, teatas liiklusjärelevalvekeskus sotsiaalmeedias. Infot kontrollides märgati peatselt ka sõidukit ja sõidukile antud peatumismärguannet juht eiras.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mõne aja pärast juht siiski peatus ja kontrollimisel selgus, et sõidukit juhtis põgenenud “kolmandatest riikidest” pärit 24-aastane meesterahvas, kes politseinike sõnul igasugusest koostööst politseiga keeldus ja väitis, et pole üldse sõidukit juhtinud. Tema alkoholisisaldus veres oli nii suur, et tuli alustada kriminaalmenetlust.

9 commentsOn Purjuspäi politsei eest ohtlikult põgenenud välismaalasest roolikeeraja saadeti riigist välja:

 • Avatar
  Kõik kordub

  Ju see mingi järjekordne Bolti sissetoodud must oli, keda Delfi täpsemalt tutvustada häbeneb.
  Kui laevadel algasid esimesed vägistamised, siis ei tahtnud Rootsi lehed mitte mingi hinna eest avalikustada, et vägistajateks olid Abdulla, Mohammed, Ali ja Jussuf. Kirjutati lihtsalt, et rootslased.

 • Avatar

  Näib, et kõik läheb edasi EL JA REFIMAFFIA tradtsioonide järgi, kolmandad riigid, muu maailm peab endiseid nsvliidu riike st ka meid sealhulgas kolmandateks riikideks

 • Avatar

  Miks ei nimetada rahvust, nime, kust riigist pärit. Kas UU langeb samale tasemele nn pevoolu meediaga.

  • Avatar

   Paljud nn. “põgenikud” ütlevad paremate tingimuste saamiseks vale koduriigi. Ju siis oligi selline, kelle lähtekoht kahtluse all.
   Või siis on poliitkorrektsus ka siiamaale jõudnud. Kurb.

  • Avatar
   Täpsustus Aadule

   UU refereerib peavoolumeediat ja politseiteateid. Kust peaks UU võtma selle “kolmandast riigist” pärit tüübi andmed, kui politsei ei väljasta?

 • Avatar
 • Avatar

  Kuidas aru saada väljendist “kolmandad riigid”? Kas selle all mõeldakse nn. Kolmandat Maailma ehk Aafrikat ja Lõuna-Ameerikat?

 • Avatar

  …’sõidukit juhtis põgenenud kolmandatest riikidest pärit 24-aastane meesterahvas’… mis riigist või mis riikidest?, ‘põgenenud’- kustkohast?….
  Peaks ikka selgemini kirjutama, loogiliselt ja arusaadavalt.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused