Putinile alluv akadeemia avaldas Yana Toomi osalusel poliitikaraamatu

Rubriik Eesti On
Vladimir Putin

Moskvas ilmus raamat, mille üks kaasautor on Euroopa Parlamendi saadik Yana Toom (Keskerakond). Raamatu, mille eestikeelne pealkiri oleks „Riigijuhtimise süsteemide evolutsioon postsovetliku ruumi riikides (1991-2021)“, mille andis välja Venemaa presidendi juures asuva riigiteenistuse ja juhtimise akadeemia riigiteenistuse instituut, kirjutab Rus.Postimees.

„Raamatu unikaalsus seisneb selles, et selle kaasautorid on nii Venemaa juhtivad spetsialistid postsovetlike riikide alal kui ka eksperdid endistest NSVLi liiduvabariikidest,“ ütles Yana Toomi kaasautor, sotsioloogia doktor, Venemaa rahvamajanduse ja riigiteenistuse akadeemia kateedrijuhataja ning regionaalsete ja rahvusvaheliste uuringute instituudi direktor Valentina Komleva.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Komleva sõnul oli peamine ülesanne näidata, kuivõrd eri suundades arenevad riigijuhtimise süsteemid suveräänsetes riikides, mis varem kuulusid ühisesse poliitilisse süsteemi. Raamat on kirjutatud riiklike dokumentide, ametliku statistika ja avaliku arvamuse ametlike uuringute põhjal.

Yana Toom mingeid eetilisi probleeme ei näe.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused