Raadiosaade “VABA SÕNA”: Mike Calamus vaagib Euroopa sündmusi Ameerika pilguga

Eesti, Raadiosaade "Vaba sõna", Saated,

Konservatiivide jutusaate “Vaba Sõna” seekordses osas vestleb saatejuht Anti Poolamets äsja Eesti külastanud USA EKRE fraktsiooni esimehe Mike Calamusega.

Ameerika Ühendriikides ettevõtjana tegutsev Calamus räägib USA vaatest Ukraina sõjale, Eesti sisepoliitikale ja muudele aktuaalsetele probleemidele.

Kuusalus sündinud Mike Calamus siirdus pärast keskkooli lõpetamist Tartusse Maaülikooli metsatööstust õppima. 2002. aastal otsustas minna end täiendama ja uusi väljakutseid otsima Inglismaale, kus töötades omandas erinevaid kogemusi näiteks WAN arvutivõrkude projekteerimisel, hotellide juhtimisel jne. Praegu on ta Ameerikas edukas ettevõtja, kelle firma tegeleb muuhulgas professionaalsete köökide suurpuhastusega ning ta on teinud töid Valgele Majale, sealtkaudu on tal kontakte isegi Donald Trumpiga. Calamus asutas EKRE USA osakonna 2021. aastal

Konservatiivide poliitiline vestlussaade “Vaba sõna” on eetris Virumaa TRE raadios igal kolmapäeval kell 19 sagedusel 97,0 MHz. Samuti nüüd ka laupäeviti kell 12. Saade on järelkuulatav ka aadressil https://viru.treraadio.ee/

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused