“Räägime asjast 1”: homod dikteerivad jõuliselt riigile oma ebaseaduslikke tahtmisi

Rubriik Eesti On
©AFP/Scanpix
Geiparaade vaadates jääb mulje, et seal on lubatud ka kõige jälgimad perverssused.

Saates “Räägime asjast” võtsid Mart ja Martin Helme seekord ette väga laia teemadespektri ja alustasid mõistagi laineid löönud surrogaatemadusest.

Martin Helme sõnul on taas tegu ühega õõvastavate perverssuste reas, mille niinimetatud progressivistid on algatanud, ja kui see inimestele ei meeldi, tembeldatakse nad tagurlasteks. Ta lisas, et kõiki selliseid asju on valedega müüdud – ka kooseluseaduse arutelu aegu räägiti, et see ei puudutavad kedagi peale geide endi ja siis ka pärandi vaid jagamisel – aga nüüd ollakse jõutud lastele homopropaganda toppimiseni koolides.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Surrogaatemaduse vastu on Martin Helme sõnul Eesti karistusseadustikus olemas kaks paragrahvi. Mart Helme sõnul kvalifitseerub see inimkaubandusena – aga Eestis jutustavad kaks geid avalikult sellest, kuidas nad geenimaterjali valisid, rääkidest sellest justkui tehnilisest protsessist, kuigi tegu on hingega lapsega.

“Surrogaatemadus ei ole paha mitte sellepärast, et ta on keelatud, vaid ta on keelatud sellepärast, et ta on paha,” ütles Martin Helme. “See on keelatud ka EL-i riikides ja need riigid, kus see on lubatud, pole sellised, et võiks meile eeskujuks olla. Enne lapse ostmist ju renditakse naine – need naised kas ei saa aru, mida nad teevad, või on olukorras, kus ei tee seda vabast tahtest – ühiskond peaks tegema kõik, et nad ei satuks olukorda, kus peavad lapsi homodele müüma.” Martin Helme lisas, et lastetus on kahtlemata väga suur probleem ja paljude naiste traagiline saatus, kuid see ei õigusta laste ostmist.

Usuõpetaja võrdleb naisi orjataridega

Mart Helme rääkis sots Toomas Jürgensteinist, kes on usuõpetuse õpetaja, kuid perverteerib sõnumit, väites, et ka Piibli järgi olevat orjatarid lapsi sünnitanud. “Kas ta üldse mõtleb sellele, et võrdleb naisi orjataridega, ning paari lause pärast räägib juba naiste õigustest,” küsis ta. “Kui asi puutub homodesse, siis muutub ka sõnnik kullaks, ja kui homodele miski ei meeldi, muutub ka kuld sõnnikuks.”

Martin Helme arvates peaks poliitikud võtma selles küsimuses selge seisukoha, kuid näiteks sotside jaoks pole dekadentlust, mis neile ei sobiks, pole asju ja nähtusi, mida nad ei tahaks puruks peksta, ja kõik nende tegemised lõpevad kuklalaskudega, alates Leninist ja lõpetades tänase Venetsueelaga. Mart Helme lisas, et ka nende soov kriminaliseerida nn vihakõned tähendab soovi vastaseid suukorvistada ja suruda ühiskonna äärealadele.

Ka Reformierakond on Martin Helme sõnul nende kuritegelike suundumustega kaasa minemas, mida näitas Yoko Alenderi esinemine teles – naisi saab aidata meditsiiniliselt ning nad saavad lapsendada ka seaduslikul moel, selleks ei pea surrogaatemadust lubama. “Abstraktsete asjade pärast ollakse valmis sooritama mistahes kuritegusid – surrogaatemaduse pooldajad pooldavad samas ka aborti, ja see on läinud aina hullemaks, sest räägitakse juba ka sünnitusaegsest ja -järgsest abordist. Nende inimeste moraalne kompass on ikka täitsa tuksis,” ütles Helme.

Võõrad seadused kehtivad Oviiri arvates ka Eestis

Mart Helme tõi välja selle, kuidas naisõiguslaste argumendiks on saanud see, et need olevat nende suguelundid, mille üle on ainult neil õigus otsustada. Jurist Liisa Oviir aga jõudis hiljuti ühes saates selleni, et väitis, nagu kehtiksid teiste riikide seadused ka Eestis, ja just sellest teooriast lähtuvad juba ka Eesti kohtud.

Mart Helme meenutas seda, kuidas Peeter Ernits küsis peaminister Rataselt sel teemal aru, kuid siis selgus, et valitsus keerab pilgu mujale, riigisüsteem räägib JOKK taustast, ja kuigi surrogaatemadus on Eestis seadusega keelatud, ei võtnud peaminister selles küsimuses isegi seisukohta, vaid hakkas küsijat hurjutama, et too muutvat teema poliitiliseks kampaaniaks.

“Peaminister ei tule Riigikogu saadikutele või erakondadele ütlema, milliseid teemasid puudutada,” pahandas Mart Helme. “Ratas on läinud puhevile ja on ennast täis – ta on valinud vale ameti ja kõlbaks pastoriks, sest talle meeldib moraali lugeda. Jüri, juhi riiki, aga ära nääguta!”

Homod on kontrolli alt väljunud

Martin Helme ütles, et homod on riigi kontrolli alt väljunud, rikkudes avalikult inimkaubanduse vastast seadust. Nähtamatud jooned on selles osas ületatud ka rändekriisis, kus käib täiemahuline inimkaubandus, liiguvad suured rahad ja sellesse on segatud ka võimud ise, nagu oli lugu ühe hiljuti arreteeritud Itaalia linnapeaga.

Mart Helme meenutas üht hiljutist lugu Eestis, kus vanaema soovis oma lapselast lapsendada, kuid protsessi käigus teatati talle, et laps on juba teisele perele ära antud – selline ebanormaalsus viidi ellu, kuigi lähisugulastel on esmalt lapsendamisõigus.

Martin Helme läks taas Jüri Ratase teema juurde, kes ei taha näha, kuidas rikutakse karistusseadustikku, ja ta nentis, et ka kaks kolmandikku Riigikogust ja meedia ei taha seda samuti tunnistada. “Surrogaatemadus on tegelikult meedia poolt üleskistud teema, meie lihtsalt reageerisime sellele,” ütles ta. “Ratas ei saa meile ette kirjutada, milliseid teemasid ja muresid me lahendame – ise ta ei räägi rahva muredest, ja kui keegi räägib, nimetab Ratas seda populismiks!”

Korealane ei tule riigilippu mõnitama!

Eraldi jutuks tuli Kõlvarti teema, kus Tallinna volikogu esimees lasi riigilipu saalist eemaldada, ja kui Mart Saarso kirjutas, et hoopiski asiaat ei sobi sinna saali, võttis Ratas sõna ja väitis, et EKRE lammutavat riiklikke väärtusi.

“Tallinna linnavalitsus on ametlik institutsioon ja seal peab lipp kui riigivõimu sümbol olema, ning kui Põhja-Korea päritolu migrant ütleb, et see ei sobi disaini elemendina, siis okupatsioonijärgsete demograafiliste muutuste tagajärjel võimule tulnud inimesel olevat Ratase jutu järgi õigus, ja neid, kes on selle peale pahased, nimetab ta riigi õõnestajateks,” oli  Mart Helme nördinud.

Mart Helme meenutas hiljutist külaskäiku Ida-Virumaale. “Narvakad ütlesid, et neile ei meeldi, kuidas Keskerakond toetab pederaste, töökohti ära võtvaid hoholle ja musti lõustasid – Ratas, ka teie vene valija on ärkamas,” võttis ta kokku. (Hoholl tähendab venelaste keelepruugis ukrainlasi, “tšornomorda” aga neegreid – toim.)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused