Räägime asjast: Euroopas käib islamisõda

Eesti,
- Updated

Raadiosaates “Räägime asjast” on seekord saatekülaliseks portaali Objektiiv peatoimetaja Veiko Vihuri. Teemadeks Süüria pommitamine, terror Rootsis ja Eesti tervishoiusüsteem.

Islamiterror Euroopas mitte ei vähene, vaid süveneb ja laieneb ning tuleb ka aina lähemale Eestile. Veiko Vihuri toob välja, et vasakpoolsed ja liberaalid tunnevad rõõmu, et pole kristlasi, kes seisaks vastu islamiinvasioonile. Samuti tõdeb Veiko Vihuri, et Euroopas käib tegelikult sõda. Paraku tahavad vasakpoolsed ja neoliberaalid siia tassida juurde islami kultuuri esindajaid, mis suurendab ja laiendab Euroopa pinnale toodud sõda veelgi. Samuti tõstis Veiko Vihuri esile, et islamiterrorist ei pääse ükski riik, mida kinnitab Rootsigi näide. Rootsi ei ole kuskil islamimaadega sõda pidanud nagu USA, Venemaa, Prantsusmaa jt., ent islamiterror ja vägivald on nende koduõuel sellegi poolest. Mart Helme rõhutas, et liberaalne utoopia on praktikas läbi kukkunud ja toob ainult õnnetust meie õuele.

Süüria temaatikat kommenteerides tõi Veiko Vihuri välja, et Süüria on selline mädasoo, millesse Eestil oleks igati mõistlik end mitte segada, kuna meie võimuses ei ole seal midagi muuta või mõjutada. Suurriikide vägikaikavettu pole arukas oma nina toppida. Samuti tõi ta välja Margus Tsahkna kahetsusväärse seisukoha, et USA ja Venemaa teravam vastuolu on Eestile kasulik, mille osas leiti, et nii Eesti kui Venemaa piirlialal on igasugune vastasseis kahjulik ning võib lõppeda vägagi ohvriterikkalt.

Kuula lähemalt saatest!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused