Räägime asjast: homoideoloogia tungib lasteaedadesse

Eesti,
- Updated
Raadiosaade Räägime asjast

Oktoobrikuu viimasel pühapäeval oli Tre Raadio eetris saade ‘Räägime asjast’, kus üheks oluliseks teemaks oli homoideoloogia jõuline pealesurumine lasteaedadele, koolidele ja muudele lasteasutustele.

Uusmarksistid on rünnaku alla võtnud ühiskonna kõige nõrgemad liikmed – lapsed. Sihiks on täielikult väärata laste arusaamist iseendast, perekonnast ja inimühiskonnast tervikuna. Kõike seda tehakse pseudoinimõiguste kattevarjus.

Teiseks oluliseks teemaks oli Eesti välispoliitika pankrot, kus välisministriks üks amatöör teise järel. Parem pole lugu ka värskelt välisministriks komandeeritud reformiveterani Jürgen Ligiga, kes on  lahkelt valmis kätt lööma Türgiga, et Eestisse mošee rajada. Ja seda olukorras, kus terve Euroopa kannatab aina kasvava islamivägivalla all.

Kolmandaks teemaks oli Rail Baltica, mille tuluprognoosi teinud firma AECOM, on Austraalias kohtu all libaprognoosi tegemise tegemise eest, tänu millele ehitati infrastruktuur, mis läks pankrotti. Austraalia kohus mõistis selle eest AECOMilt välja 280 miljonit austraalia dollarit.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused