“Räägime asjast”: Sõõrumaa on maksumaksjat nii palju lüpsnud, et võibki nüüd joogat teha

Eesti,
- Updated
Mart Helme
©UU
Mart Helme

Tre raadio saates “Räägime asjast” arutlesid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ja erakonna riigikogu fraktsiooni juht Martin Helme hiljutise valimiseelse gallupi üle ja lootsid, et EKRE võiks saada siiski etema tulemuse, kui seitsme-kaheksa protsendiline tulemus.

Martin Helme rääkis, et ta ei taha hästi üldse ühtki valimiseelset toetusprotsenti uskuda, kuna tema aktiivne tänavakampaania näitab siiski märksa EKRE-sõbralikumat suhtumist, kui võiks välja lugeda Tallinna alla kümne protsendilisest toetustasemest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme kirjeldas mõne aja tagust sõbralikku vahejuhtumit, mil ta jalutas Tallinna kesklinnas ja Kaarli puiesteel jooksid tema juurde koolilapsed. “Nad vabandasid ja küsisid, kas ma olen Mart Helme. Kui ütlesin, et olen jah, siis küsisid, kas nad võivad minuga koos pilti teha. Tegime siis koos pilti ja ma ei kahtle, et vähemalt mingis osas olid nad meie vaadete toetajad ja EKRE seisukohtade heakskiitjad. Sel samal jalutuskäigul astusid mu juurde veel kolm inimest ja soovisid jõudu ja edu valimistel ning ütlesid, et nad on EKRE toetajad. Peavoolumeedia ja presidendi korraldatud nõiajahi tulemusel ei julge inimesed lihtsalt avalikult öelda, et nad meid toetavad,” kõneles Mart Helme.

Mis puudutab EKRE konkurente Tallinnas, siis muretses Martin Helme, et Tallinna volikokku mittesaavad erakonnad ja valimisliidud hägustavad siiski nii palju valimistulemust, et see võib mõjutada ka ülejäänud erakondade häältesaaki. “IRL, Vaba Tallinna Kodanik ja Savisaare valimisliit Tegus Tallinn kindlasti midagi saavad. Tõsi, ma ei usu, et nad saavad nii palju hääli, et neist piisaks volikokku pääsemiseks. Olen oma valimiskampaania käigus kohtunud ka vene inimestega ja nad kõik ütlevad, et Edgar Savisaar reetis Keskerakonna. Keskerakonna avalik ajupesu ja propagandaväljaanded on neid nii kõvasti Savisaare vastu pööranud. Seetõttu arvan, et Savisaar teeb pigem väga nõrga tulemuse,” arutles Martin Helme.

Mart Helme hinnangul ei ole Savisaare, Sõõrumaa ja Mõisa valimisliidust samuti tõsiseltvõetavat konkurenti, sest kuigi suurärimees Urmas Sõõrumaa looritab Mardi arvates oma juttu tšakrate ja pimedas ruumis istumise juttudega on ettevõtja huvi ikkagi säilitada Tallinnaga ülikasulikud ja pikaajalised lepingulised suhted. “Valijad hammustavad selle läbi ega soovi nii omakasupüüdlikku rahajõmmi valida,” märkis Mart Helme.

“Kui oled Tallinna maksumaksjaid aastaid nii hoolega lüpsnud, siis võidki rahumeeli joogaga tegeleda,” lisas Martin muiates.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused