“Räägime asjast” välispoliitikast: Trumpi õigeksmõistmisest meedia rääkida ei soovi

Eesti,
©AFP/Scanpix
President Donald Trump kõnelemas.

Saate “Räägime asjast” välispoliitilises osas võtsid Mart ja Martin Helme jutuks Trumpi müüriga seonduva.

Alustuseks märkis Martin Helme, et peavoolumeedia pole sõnagagi kajastanud seda, mida näiteks Objektiiv – nn Muelleri uurimise tulemusel on tõestatud, et Trumpil polnud 2016. aastal mingit koostööd Venemaaga. Sealne süvariik ehk FBI on seda püüdnud kaks aastat tulutult tõestada, esile toodud ja karistatud on paari inimest, kelle teod pole kuidagi Trumpi kampaania ega Vene mõjutusega seotud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“ERR ei teatanud Maria-Ann Rohemäe kaudu küll, et Trump vabanes süüdistustest – enne seda aeti päevade kaupa süüdistusi ja nüüd on vaikus, nagu ka kõigis teistes väljaannetes,” märkis Martin Helme. Mart Helme aga lisas, et küll selle teemaga jätkatakse, sest vasakliberaalne meedia süütuse presumptsiooni ei tunnista ja järellahinguid Trumpi vastu jätkatakse.

Martin Helme sõnul on nüüd fookuses see, nagu oleks müüri sooviv Trump rassist ja Ku Kux Klan istuvat Valges Majas. Tegelikult aga on KKK Lõunat valitsenud demokraatide loodud, vabariiklased olid hoopiski need, kes lõpetasid orjapidamise. Pigem ongi just demokraadid rassismiga omal moel seotud, nagu Eesti sotsid kommunistidega.

Vabariiklased ja demokraadid sõlmisid Helme hinnangul lahja kompromissi, kus Trump sai nõutud kuuest miljardist dollarist 3-4 miljardit ja sedagi mitte kõike müüri jaoks, lisaks tegi ta leevendusi immigrantide väljasaatmises. Ometigi on see Trumpi võit, sest demokraadid lubasid, et ei anna sentigi.

“Ameerika kodanikud soovivad seda müüri, nad ei taha, et kogu Ladina-Ameerika jookseb Põhja-Ameerikasse kokku,” rääkis Mart Helme. Tema sõnutsi seisavad Ameerikal juba ees uued presidendivalimised ja demokraadid tunnetavad, et on hädas, sest neil pole õnnestunud Trumpi kahjustada.

Trump kuulutas teatavasti välja eriolukorra, mis lubab tal võtta raha Kongressi nõusolekuta ja nii ei pea ta föderaalvalitsuse tööd peatama. Immigratsiooniga aga halveneb USA-s olukord kiiresti, sest illegaalsete immigrantide poolt tapetakse iga päev 50 inimest – nende ohvrite inimõiguste eest demokraadid paraku ei võitle!

Teisipäeval teatas NBC, et USA senati luurekomisjon ei ole leidnud tõendeid kokkumängust president Donald Trumpi valimiskampaania ja Venemaa vahel, vahendab Objektiiv.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused