“Räägime asjast”: vasakliberaalid loobuvad “kasutust” demokraatiast ja lähevad üle vägivallale

Eesti,
©Reuters/Scanpix
Vasakliberaalid on parlamendipoliitkast barrikaadidele üle läinud.

Saates viimases osas võtsid Mart ja Martin Helme jutuks välispoliitilise külje, alustades uuest ülemkohtunikust Brett Kavanaugh`st.

Nimelt sai Brett Kavanaugh laupäevasel hääletusel Senatis kahehäälse enamusega Ülemkohtu kohtunikuks. Martin Helme sõnul tingisid suure laimukampaania tema vastu mängu kõrged panused – Ülemkohus lahendab väga tähtsaid küsimusi, sealhulgas homoabielude ja immigratsiooniga seonduvat – näiteks tuli neil lahendada Trumpi kehtestatud sissesõidukeeldu mõnede islamiriikide kodanikele ning nende inimeste hääletusõigust, kel pole dokumente, ehk illegaalide.

Martin Helme meenutas, et senises Ülemkohtus oli neli konservatiivset ja neli liberaalset kohtunikku ning üks kõikuv – nüüd, kui üks pensionile läks ja Trump konservatiivi kandidatuuri esitas, oli teada, et vasakpoolsed vastu hakkavad. “Nii mõtlesidki nad välja vägistamiskatsed ja algas nõiajaht Kavanaugh vastu,” rääkis Martin Helme. “Eestis ei kajastatud seda, kuidas feministide jõugud Senatisse tungisid ja seal laamendasid.”

Mart Helme juhtis tähelepanu ka sellele, et Eesti peavoolumeedia tembeldas oma lugudes juba pealkirjast saati Kavanaugh süüdlaseks või vähemalt jättis mulje, et see on kohe-kohe tõestatav. Edasi aga tutvustas ta üht olulist arengut Atlandi-üleses poliitikas.

“Lugesin välispoliitilist analüüsi, et USA viib Euroopas raskuskeskme Ida-Euroopasse üle ja Lääne-Euroopat vaadatakse pigem konkurendi või isegi vaenlasena,” rõhutas Mart Helme. “Eesti poliitikud on orienteeritud Saksamaale, kes aga käib alla – see tähendab ka meile raskeid aegu,” hoiatas ta.

Martin Helme sõnul keerasid vasakliberaalid Kavanaugh puhul vindi üle ja seda tehakse ka Eestis EKRE puhul, kelle vastu süvariik räigeid laimuoperatsioone läbi viib. Mart Helme sõnul pingestub olukord kindlasti ka Euroopa Parlamendi valimiste eel, kui süvariigil tuleb allhanke korras takistada rahvuskonservatiivide pääsu sinna, eriti aga veel kahe saadikukoha hõivamist.

Mis aga puutub EKRE-vastasesse retoorikasse, siis Helmede sõnul ületavad sallivuslased igasuguse mõõdukuse piiri. “Vasakliberaalid on leidnud, et kuna demokraatia ja justiitssüsteem neid enam ei toeta, tuleb demokraatiale lõpp teha,” hoiatas Martin Helme.

Mart Helme rääkis eriti räige loo vasakliberaalide kuritegelikkusest – kuna Prantsusmaa vastupanuliikumise liidrit Marine Le Peni ei õnnestunud psühhiaatrilisse kontrolli suunata, siis peksti tema poliitikast väljaspool seisev tütar vaeseomaks, mis viis ta haiglasse – nii hoiatab globalistlik Euroopa oma vastaseid.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused