Raha ruulib: Bolt pidas keset koroonakriisis suurt prallet

Eesti,
Bolt

Eesti Ekspress kajastas sahinate rubriigis, et BOLT pidas 750 osalejaga jõulupidu –  üritus peeti 16. detsembril Tallinna Sadama uues kruiisiterminalis ning see kestis varahommikuni. Kohal viibinute sõnul ei nõutud maske, distantsi hoidmist ega mitmeid muid koroonavastaseid abinõusid.

Bolti kõneisik Kristiin Jets rääkis, et peol osalenud inimesed ja teenindav personal olid kohustatud enne üritust tegema koroonaviiruse antigeeni testi, mis oli läbi viidud meditsiinilise personali poolt. Jets rõhutas, et tegemist ei olnud avaliku üritusega, vaid oma töötajatele mõeldud erapeoga, kus osalesid inimesed, kes omavahel ka kontoris kokku puutuvad.

Ekspressi andmetel oli ette valmistatud ka BOLTi peamaja, et kui see pidu laiali lüüakse, siis minnakse sinna edasi. Osa rahvast jätkaski pidu hiljem kontoris.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused