Rahandusminister Martin Helme osaleb EL-i rahandusministrite kohtumisel

Eesti,
©UU
Rahandusminister Martin Helme.

Rahandusminister Martin Helme ja asekantsler Märten Ross osalevad neljapäeval euroala rahandusministrite ehk eurorühma ja reedel Euroopa Liidu majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu kohtumistel Brüsselis, teatas ministeeriumi kommunikatsiooniosakond.

Eurorühmas arutavad ministrid majanduse olukorda ja vajadust muuta euroala üldisi majandus- ja eelarvepoliitika suuniseid. Laiendatud eurorühmas on kõne all euroala eelarveinstrumendi loomine fookusega instrumendi võimalikele tuludele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Majandus- ja rahandusküsimuste nõukogus arutavad ministrid taas aktsiisimaksusid. Euroopa poolaasta 2019 raames on kavas vastu võtta nõukogu järeldused 2019. aasta põhjalike analüüside ning 2018. aasta riigipõhiste soovituste rakendamise kohta.

Samuti toimub mõttevahetus, kuidas Euroopa Liidu liikmesriigid saaksid üheskoos panustada digitaalmajanduse maksustamise rahvusvaheliste põhimõtete muutmisesse, milles peaksid OECD kaasavas formaadis 129 riiki 2020. aastaks kokku leppima.

Hommikusöögilauas arutavad ministrid Euroopa Investeerimispanga riikide strateegiate teemat ja käibemaksupettuste probleemi, töölõuna teemaks on tööjõu mobiilsusega seotud probleemid. Samuti toimub majandus- ja rahandusteemaline dialoog EL-i ning Lääne-Balkani riikide ja Türgi vahel. (BNS)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused