Rahva Raamat keeldub võtmast müüki raamatut, mis kaitseb lapse õigust isale ja emale

Eesti,
- Updated
©Blogi
Professor Tapio Puolimatka.

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsioonide Kaitseks esimees Varro Vooglaid kirjutab sotsiaalmeedias sellest, et Rahva Raamat keeldub võtmast müüki raamatut, mille kohaselt peaks lapsel tingimata olema nii ema kui isa.

“Rahva Raamat andis meile pärast pikka vaikimist ja mitut meeldetuletust teada, et nad ei võta SAPTK poolt välja antud professor Tapio Puolimatka raamatut “Ühiskondlik eksperiment lastega” müügile, et – ja pange nüüd hästi tähele – “ei tekiks eriarvamusi ja propagandat”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ehk siis ülikooli professori kirjutatud raamat, mis edastab rahulikult argumenteeritult seisukohta, et kõigil lastel on loomulik õigus emale ja isale, mida ka riik peab austama, on tembeldatud vastuvõetamatuks propagandaks. Jabur, kas pole?! Veel jaburam on see, et Rahva Raamat määratleb end poena, mis ei taha eriarvamusi kajastada. Rääkimata sellest, et kuidas on laste loomulik õigus emale ja isale üldse mingi vastuvõetamatu “eriarvamus”?!

Minu hinnangul on siin koht, kus tuleb tõsiselt kaaluda Rahva Raamatule boikoti kuulutamist kõigi poolt, kes niisuguse käitumisega ei nõustu ja peavad vajalikuks säilitada austus perekonna, abielu ja laste loomulike õiguste vastu.

Millest räägib raamat  “Ühiskondlik eksperiment lastega” (Apollo raamatututvustus)?

“Vaevalt oskas keegi terve mõistusega inimene taasiseseisvumise järgsetel 1990ndatel aastatel arvata, et vaid veerand sajandi möödudes võtavad ka Eesti ühiskonnas maad vaidlused selle üle, kas lastele on tarvis nii ema kui ka isa või on sama hea, kui neid kasvatavad homoseksuaalid.

Ometi on Läänemaailmas laialt levinud ideoloogiline segadus jõudnud ka meile. Just selles mõttes on professor Tapio Puolimatka võtnud enda kanda erakordselt tänuväärse ülesande. Ta seisab vankumatult selle eest, et ühiskond ei ütleks lahti elementaarsest tõest – et lastel on loomulik õigus emale ja isale ning et abielu institutsiooni keskne mõte on mitte täiskasvanute isekate soovide rahuldamine, vaid lastele eluterve ja turvalise kasvukeskkonna tagamine.

Jyväskylä Ülikooli kasvatusteaduste professori Tapio Puolimatka raamat põhjendab lihtsalt ja selgelt kui oluline on see, et lastel oleksid nii ema kui ka isa.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused