Rahvuskonservatiivid korraldavad Suurbritannia saatkonna juures toetuspiketi Brexitile

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond korraldab kolmapäeval, 13. juunil algusega kell 15 Wismari tänaval  asuva Suurbritannia saatkonna juures Falgi pargis piketi, et avaldada toetust brittide otsusele Euroopa Liidust lahkuda.

Piketil antakse Briti saatkonnale üle toetuskiri rahvahääletuse toetuseks ja demokraatia kaitseks Euroopas.

Pärast piketti liigutakse Vabaduse platsile, kus kõnedega esinevad Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni aseesimees Henn Põlluaas, fraktsiooni nõunik Anti Poolamets ning fraktsiooni liige Jaak Madison.

Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni nõuniku Urmas Espenbergi sõnul on piketi eesmärk avaldada toetust Briti rahvale, demokraatiale ja vabadusele Euroopas ning hoiatada rahvast selle eest, et Euroopa Liit ei muutuks autoritaarseks unitaarühenduseks, mida juhitakse eranditult Brüsselist.

“Meie eesmärk on vabade rahvusriikide liit koos suveräänsete õiguste ja vabadustega. Tahame, et ajalugu NSV Liidu näol ei korduks,” ütles Espenberg.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused