Rahvuskonservatiivid toetasid Ruusa vabaõhulava valmimist

Eesti,
©UU
Mälestustahvel Ruusa vabaõhulava seinal

19. augustil toimus Ruusal üleilmse EV100 Üheslaulmise raames Ruusa vabaõhulava avamine, millele oli õla alla pannud nii Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) kui ka Räpina vallavalitsus.

Rahvale esines kohalik ansambel „Meidon“, kelle tegevuse algus Ruusal jääb rohkem kui kolme aastakümne tagusesse aega. Suure ekraani vahendusel jõudis peolisteni otseülekanne Tallinna Lauluväljakult ning rahvas sai kaasa laulda. Eesti lipulaulu ning “Mu isamaa on minu arm” ühislaulmisel seisis rahvas püsti, oli tunda tõelist ühtekuuluvust. Need laulud on ikka olnud eestlastele südamelähedased.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Laulmisele pakkusid oma hoogsate tantsudega vaheldust Ruusa rahvatantsurühmad,  naisrühm ning tantsutrupp „Helgerid“ Räpinast.  Üheslaulmise lõpetas ühendkoor oma nelja viimase lauluga, seejärel jätkus simman ansambliga „Untsakad“. Kogu õhtu hea energiaga oli sissejuhatus vabaõhulava pikaaegseks kasutamiseks.

Soojad tervitussõnad kõigile kohalolijatele saabuva taasiseseisvumispäeva puhul ütlesid Räpina vallavanem Enel Liin ning volikogu aseesimees Tiit Kala.

Lava valmis EV100 puhul kingitusena kogu piirkonna rahvale. Lava kordategemisse andsid oma panuse nii Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kui ka Räpina vallavalitsus.

Kogukond saab kaasa aidata sellele, et lava oleks hästi hoitud ning sihipäraselt kasutatud. Loodame, et ka väljastpoolt tuleb toredaid esinemispakkumisi ning lava saab tunda end uhke ja vajalikuna. Seda külale olulist sündmust jääb meenutama hõbedane tunnusplaat laululava seinal.

Merlin Mahlakas, Ruusa küla elanik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused