Rahvuskonservatiivide uudistekanal Uued Uudised hakkas peavoolumeediale kuklasse hingama

U+ LIVE

Veebruarikuu osutus Uute Uudiste toimetusele väga viljakaks, kuna rahvuskonservatiivne multimeediaportaal saavutas oma vaadatavuses mitu absoluutset rekordit. 

Nii küündis portaali püsilugejate/vaatajate arv kuus üle 75 000 inimese. Viimati oli portaali loetavus peaaegu sama kõrge pagulaskriisi haripunktil 2015. aasta sügisel, kuid siis jäi lugejate maksimaalseks arvuks 65 000. Tavaliselt on lugejaid 40 000-50 000 kuus. Sessioonide hulk ületas aga 200 000 piiri, tavaliselt jääb see vahemikku 100 000-150 000 sessiooni kuus.

Portaali peatoimetaja Urmas Espenbergi sõnul edastati lugejate/vaatajate hulga kasvus ja portaali Facebooki postituste haaratavuses isegi selliseid portaale nagu Delfi, Postimees, Õhtuleht ja ERR, rääkimata lapiku maa apologeedist Telegram.

“Seda kõike oleme saavutanud minimaalsete kulude ja personaliga. Veebruaris on meie vaadatavuse kasvule alati hästi mõjunud pidulik vabariigi aastapäeva tõrvikurongkäik, kuid kindlasti on oma osa tehnoloogia viimase sõna kasutamisel ja rahva jaoks oluliste teemade käsitlemisel. Nii oleme oluliselt laiendanud oma veebitelevisooni osa ja teinud ka üritustest otseülekandeid. Nii jõuame praktiliselt iga inimeseni, kellel on nutitelefon ja internetiühendus.”

Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal Uued Uudised loodi 2015. aasta aprillis alternatiivina peavoolumeedia intensiivsetele rünnakutele väärtuskonservatismi ja rahvusluse vastu.

 

Kommentaarid