Rahvuskonservatiivne eurosaadik Jaak Madison saab sarjata, Kremli-meelse Yana Toomi tegusid ei märka keegi

Eesti,
©Scanpix
Eurosaadik Yana Toom peabhukkamõistu Moskvas toimunule venevastaseks kampaaniaks.

Meedia üritab hapukurgihooaja üle elada rahvuskonservatiivide ütlusi üles kaevates ja neid siis suureks puhudes, asja aitavad võimendada poliitikud.

Sel nädalal üritas vasakäärmuslasest ajakirjanik Koorits Mart Helmelt midagi intrigeerivat välja pigistada ja nüüd leiti mahlakas kont Jaak Madisoni ütlustest – kedagi ei näi huvitavat, et jutu aluseks olid migrantide roimad, viljakiislerid jõudsid otsaga ikkagi 1930. aastate Saksamaale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Näib uskumatuna, kuidas poliitikud ikka veel iga meedia tülinorimise peale kedagi hukka mõistma tormavad, nagu Keskerakonna poliitik Enn Eesmaa, kes taunis Madisoni kui Euroopa Parlamendi saadikut, kes esindab Eestit.

EKRE poliitik Monika Helme soovitab seepeale KE-l vaadata, mida teeb nende Yana Toom, kes käis eurosaadikuna  Süürias, väljendab mõistvat suhtumist Krimmi okupeerimisse, on muuhulgas teatanud, et eesti keel on väljasurev keel, on käinud vaenulikes vene telekanalites esinemas ega varjagi, et esindab Venemaa huve ning on euroföderalist.

“Eurosaadikuna esindab ta ka ju tervet Eestit. Kuidas see Eesmaa meelest tundub?” küsib Monika Helme.

Praegu vihjavad liberaalid sellele, et rahvuskonservatiiv Jaak Madison esindab Eestit – ärge siis unustage seda fakti ka siis, kui ta hääletab Ungari ja Poola karistamise ning migrantide sisseveo vastu. Ka siis esindab ta Eestit.

Arvata võib, et Jaak Madisoni hukkamõistmine alles algab – meediaraisakull Kiisler juba kiljatas, nüüd on oodata Sutropi, Kivirähki, Lobjaka ja paljude teiste hüäänide kisakoori. Huvitav, mis saanuks siis, kui EKRE poleks 2015. aastal oma edulugu alustanudki – kas ajakirjandus oleks väljasurnud või siis kirjutaks ainult Paljast Porgandist?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused