Rahvuslane Jüri Böhm 9. mai eel: mõnitav “sõdurvabastaja” müüt tuleb igaveseks lõpetada

Rubriik Eesti On
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
See pärg oli mullu, tänavu on selline taas väljas.

Rahvuslane Jüri Böhm juhib tähelepanu sellele, kuidas aasta-aastalt loobutakse ka Eestis tõdemusest, et Punaarmee tõi kaasa okupatsiooni, ja eestlaste rahvusriigis peaks tema ülistamine kuritegu olema.

“Seoses Teise maailmasõja Euroopa-lahingute lõpu aastapäeva lähenemisega on aktiviseerunud Venemaa ja kohalike okupantide propagandapasunad. Ülistatakse jälle Punaarmeed ja “suurt vene rahvast”, kes Moskva tõlgenduse kohaselt  “vabastas Euroopat ja maailma” ning “tõi õnne ja õitsengut” meie õuele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pealetükkivalt ja häbematult nõutakse tänulikkust ning alandlikku lugupidamist riikidelt ja rahvastelt, keda nö. vabastati. Oma lähinaabrite suunas aga vibutatakse noomivalt näppu ja ähvardatakse kohalike kolonistide rahutustega, kui me piisavalt Moskva meele järgi ei taha olla.

Mida aeg edasi, seda räigemaks ja agressiivsemaks need avaldused ja ka teod muutuvad. Peale suurvene mõttelaadi, mis ulatub kaugele enne kurikuulsat enamlaste riigipööret, ammutatakse tuge ja ideoloogilist jõudu ka “sõdur-vabastaja” müüdist.

Selle vana propagandakronu räpaste kapjadega trambitakse tänaseni Euroopa rahvaste õiglustundel ja lollitatakse maailma seda osa, kellel polnud “õnne” selle sõduri toodud “vabadust” kogeda. See räige ja alatu “vabastajamüüt“ tuleb kommunismi kuritegude hukkamõistmise käigus otsustavalt kummutada, et võtta pinnas “uusvabastajate” idanemiseks.

Vene sõdur on Ida-Euroopa rahvaste mõrtsukas! Vene sõdur ei saa iialgi olla mingi vabastaja! Ta on ja on olnud läbi aegade impeeriumi sõdur, aga ühegi impeeriumi sõdur ei saa juba oma olemuselt olla vabastaja, kuna kõik impeeriumid on ülesehitatud anastatud rahvaste kontide peale ja niisutatud nende rahvaste verega!

Seega on “sõdurvabastaja” müüdi alatu vale juba algselt sellesse väitesse sisse programmeeritud, aga keegi pole viitsinud isegi sellise lihtsa tõega oma rahvast selle mõnitava vabastajamöla eest kaitsta! On ülimalt hämmastav, et mida aastaid edasi ja sõjast kaugemale, seda usinamalt ning räigemalt seda “vabastamisetrummi” taotakse ja keegi ei julge sellele paduvalele argumenteeritult tõega vastu seista.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused