Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rahvusriigist pseudoriigiks – riigipea kehastub taasiseseisvuspäeval koos anarhistiga ümber diskoriks

19.08.2023
Eesti presidentide häda on see, et nad muutuvad ruttu riigipeast klouniks.
© Uued Uudised

Mis vahet olevat pessimistil ja optimistil? Pessimist arvavat, et enam hullemaks minna ei saa, optimist usub, et saab küll. See kehtib ka presidendi institutsiooni mandumise puhul, millega alustas Toomas Hendrik Ilves, millega jätkas Kersti Kaljulaid ja mis on nüüd Alar Karise puhul absurdini jõudmas.

Elu24 vahendab: “20. augustil tähistab Eesti iseseisvuse taastamise päeva. Sel pidulikul ja rõõmsal hetkel tõttavad tuju tõstmise eesmärgil ilmarahvale appi kaks diskorit – Eesti Vabariigi president Alar Karis ja Juku-Kalle Raid. 20. augustil alates kella 16.00 mängivad Eesti Vabariigi president Alar Karis ja Juku-Kalle Kuku Raadios Jukuraadio erisaates kõikvõimalikku muusikat, mis neile sellel rõõmsal päeval asjakohane tundub.”

Normaalses maailmas kohtub president sel päeval oma rahvaga, tähistades pidupäeva soliidselt. Eestis läheb riigipea paraku tuntud anarhisti ja “kahesajataja” Juku-Kalle Raidi muusikasaatesse “pulli tegema”.

Kui, siis võinuks see toimuda mistahes muul päeval, aga mitte riigi taasiseseisvumise aastapäeval. Nii labastatakse taas 1918. aastal loodud rahvusriigi õigusjärgsust.

“Ei, sellist Eestit me ei tahtnud. Vähemalt mina kindlasti mitte,” ütleb traditsionalistist poliitik Varro Vooglaid ja vaimulik Veiko Vihuri lisab: “See on tänase Eesti riigi pale ja tase – riiklikku püha sisustavad “diskorid” Alar Karis ja Juku-Kalle Raid. Haletsusväärne ja tülgastav.”

Uued Uudised